Profil FB stacji diagnostycznej w Warszawie E-mail stacji kontroli pojazdów w Warszawie

Stacja kontroli pojazdów - Warszawa, ul. Burakowska 14

Stacja Kontroli Pojazdów Diag-Mot-Serwis działa nieprzerwanie od 1999 roku. Nasza rzetelność, uczciwość i profesjonalizm zostały docenione przez mieszkańców całej Warszawy - staliśmy się jedną z najbardziej zaufanych i uznanych stacji diagnostycznych w stolicy. Przez 18 lat mieściliśmy się przy ul. Burakowskiej 14. Nasz adres stał się synonimem fachowej stacji kontroli pojazdów, która gwarantuje najwyższą jakość usług i wyróżnia się przyjaznym podejściem do klientów. Standardów, do których przyzwyczailiśmy klientów Burakowskiej 14 nie zmieniliśmy i zmieniać nie zamierzamy, warto jednak wiedzieć, że obecnie nasza stacja diagnostyczna znajduje się na ul. Ostroroga 20A (na Woli, niedaleko Powązek).

SKP Diag-Mot-Serwis - zmieniliśmy adres, nie standardy!

Wszystkich klientów warszawskiej Stacji Kontroli Pojazdów Diag-Mot-Serwis, która znajdowała się na ul. Burakowskiej 14, zapraszamy pod nasz nowy adres: Warszawa, ul. Ostroroga 20A. Zapewniamy, że zmieniliśmy jedynie adres, a standardy świadczonych usług pozostały tak samo wysokie. W naszej stacji diagnostycznej, przeniesionej z ul. Burakowskiej 14, znajdziesz wyspecjalizowanych diagnostów i dokonasz przeglądu technicznego pojazdu do 3,5 tony. Przeprowadzamy także przeglądy pojazdów przystosowanych do zasilania LPG. Mamy stosowne uprawnienia do pierwszej rejestracji pojazdów, które sprowadzono zza granicy, do wykonywania przeglądów pojazdów powypadkowych oraz pojazdów, których dowód rejestracyjny zatrzymany został przez organ kontrolny. Stacja Kontroli Pojazdów Diag-Mot-Serwis (Ostroroga 20A, przeniesiona z ul. Burakowskiej 14) dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój samochód jest w 100% sprawny technicznie.

Stacja kontroli pojazdów Warszawa

Nasza stacja kontroli pojazdów działa nieprzerwanie od 1999 roku, świadcząc profesjonalne i rzetelne usługi w zakresie diagnostyki pojazdów do 3,5 tony oraz motocykli. Posiadamy potrzebne licencje i uprawnienia oraz duże doświadczenie w branży samochodowej. Nasz zespół wykwalifikowanych mechaników jest w stanie szybko i sprawnie zidentyfikować wszelkie problemy, jakie może mieć Twój pojazd, zapewniając mu bezpieczeństwo i zdolność do poruszania się po drogach. Oferujemy szeroki zakres usług, od prostej diagnostyki stanu eksploatacji elementów pojazdu, jak przegląd instalacji gazowych.Niezależnie od tego, czy potrzebujesz regularnego serwisu, czy jednorazowego przeglądu, możemy Ci pomóc. Skontaktuj się z nami już dziś, aby zarezerwować wizytę.

Diag-Mot-Serwis - Twoja zaufana stacja kontroli pojazdów

Otworzyliśmy nasze drzwi ponad 20 lat temu z celem zapewnienia wysokiej jakości usług diagnostycznych dla samochodów i motocykli. Posiadamy uprawnienia do pracy przy pojazdach o masie do 3,5 tony i dysponujemy najnowszymi narzędziami i sprzętem, aby wykonać pracę, jak należy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wymiany prostego, czy kompleksowego przeglądu, aby pomóc. 

Stacja Kontroli Pojazdów — wykonujemy wszelkie przeglądy!

Nasza stacja kontroli pojazdów Warszawa wykona przegląd Twojego auta lub pojazdu, który zamierzasz kupić. Samochód to poważny zakup i ważne jest, aby upewnić się, że otrzymujesz niezawodny i bezpieczny pojazd. Jednym ze sposobów, aby to zrobić, jest zlecenie kontroli samochodu przez wykwalifikowanego mechanika przed jego zakupem. Dokładna kontrola może ujawnić wszelkie istniejące lub potencjalne problemy z samochodem i może dać ci spokój wiedząc, że pojazd, który masz zamiar kupić jest w dobrym stanie. 

Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych mechaników posiada wszystkie potrzebne uprawnienia i certyfikaty, ale przede wszystkim wiedzę i doświadczenie, więc możesz być pewien, że Twój pojazd jest w dobrych rękach. Jesteśmy dumni z naszej doskonałej obsługi klienta i zawsze robimy co w naszej mocy, aby upewnić się, że nasi klienci są zadowoleni.

Kontakt

Formularz kontaktowy - STACJA KONTROLI POJAZDÓW WOLA - DIAG-MOT

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WX/149 NA WOLI

Ostroroga 20A
01-163 Warszawa Wola

Telefon: 22 631 03 66
Telefon komórkowy: 790 348 790
E-mail: stacjakontroli149@wp.pl

W DIAG-MOT-SERWIS na warszawskiej Woli nie musicie Państwo stać w kolejkach. Zaplanuj badanie techniczne w odpowiadającej Tobie porze dnia, dzięki długim godzinom pracy Stacji Kontroli. Wykonujemy kompleksowe badania techniczne wszystkich pojazdów do 3,5 t tak z Warszawy jak i z terenu całego kraju. Dokonujemy także tzw pierwszych badań pojazdów sprowadzonych z zagranicy jak również wszelkich pojazdów zasilanych gazem.

 

Zapraszamy również do naszej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis na ul. Bieżuńskiej 2a w Warszawie.

Lokalizacja