Profil FB stacji diagnostycznej w Warszawie E-mail stacji kontroli pojazdów w Warszawie

Stacja kontroli pojazdów Warszawa Wola - dojazd z Bielan

Dojazd dla osób z Warszawy, mieszkających na Bielanach, do SKP (stacji kontroli pojazdów) Diag-Mot-Serwis nie jest skomplikowany. Najwygodniej do naszej stacji diagnostycznej można dotrzeć dwiema drogami. Obie trasy zaczynają się w tym samym miejscu Bielan, czyli przy Alei Armii Krajowej. Później mieszkańcy Warszawy mają wybór pomiędzy kontynuowaniem jazdy główną drogą lub skrętem w Powązkowską. Jeśli ktoś wybierze to pierwsze rozwiązanie, to do naszej stacji diagnostycznej dojedzie Aleją Prymasa Tysiąclecia, a następnie ulicami Gorczewską i Młynarską, z której już niedaleko do ulicy Ostroroga, gdzie znajduje się SKP Diag-Mot-Serwis.

Trasa dojazdu z Bielan do stacji kontroli pojazdów (SKP) Diag-Mot-Serwis

Druga trasa dojazdowa z Warszawy-Bielany do naszej stacji kontroli pojazdów jest krótsza, ale prowadzi odrobinę mniej uczęszczanymi drogami. W celu dotarcia do stacji diagnostycznej Diag-Mot-Serwis należy skręcić z Alei Armii Krajowej w Powązkowską, a następnie w ulicę Tatarską. Jadąc do końca tą drogą dojeżdżamy do ulicy Ostroroga, przy której znajduje się nasza stacja diagnostyczna.

Stacja Kontroli Pojazdów Diag-Mot-Serwis Warszawa Bielany

Stacja Kontroli Pojazdów jest placówką, w której kontroluje się pojazdy pod względem bezpieczeństwa. Okresowe kontrole wymagane są dla wszystkich samochodów osobowych i ciężarowych, gdyż pozwala to na wykluczenie wadliwych aut nie nadających się do korzystania z publicznego ruchu drogowego. Częstotliwość kontroli zależy od stanu technicznego pojazdu i musi być przeprowadzona przynajmniej raz w roku. Podczas każdej kontroli, wykwalifikowany diagnosta dokładnie sprawdza pojazd, aby upewnić się, że spełnia on wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Obejmuje to sprawdzenie hamulców, świateł, opon i innych ważnych elementów. Jeśli konieczne są jakiekolwiek naprawy, diagnosta odnotowuje to w raporcie z kontroli pojazdu i poleca naprawienie usterek w taki sposób, aby samochód mógł spełniać wymagania związane z bezpiecznym korzystaniem z dróg publicznych. Chodzi o to, aby auto nie powodowało zagrożeń dla swojego właściciela oraz innych użytkowników ruchu drogowego. Właściciele pojazdów mają obowiązek zgłosić się na przegląd techniczny w wyznaczonym terminie. Dzięki wczesnemu przeprowadzeniu przeglądu można uniknąć kłopotów i mieć pewność, że pojazd jest bezpieczny do jazdy. Jeśli potrzebujesz zrobić przegląd swojego samochodu, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy Stacją Kontroli Pojazdów Diag-Mot-Serwis, dzięki której możesz szybko i łatwo uzyskać przegląd swojego auta. Wszyscy nasi pracownicy są doświadczonymi specjalistami, więc możesz być pewien, że Twój samochód jest w dobrych rękach. Chcemy ułatwić klientom proces przeglądu technicznego pojazdu, dlatego oferujemy możliwość szybkiego wykonania , bez długich kolejek. Zapraszamy do Stacji Kontroli Pojazdów Diag-Mot-Serwis Warszawa Bielany! Nasza SKP znajduje się w kompleksie motoryzacyjnym Bemo Motors ul. Ostroroga 20a.

Dogodny dojazd, duży parking i szybka obsługa.Stacja diagnostyczna (SKP) Diag-Mot-Serwis Warszawa Bielany - usługi

Stacja diagnostyczna pojazdów Diag-Mot-Serwis Warszawa Bielany jest miejscem, w którym klienci mogą zdiagnozować swoje pojazdy pod kątem ewentualnych usterek, wymagających naprawy, aby auto było sprawne i nie stanowiło zagrożenia dla wszystkich osób korzystających z ruchu drogowego. Nasza stacja diagnostyczna Diag-Mot-Serwis wykorzystuje specjalistyczne narzędzia i nowoczesne techniki do diagnozowania samochodów. Dysponujemy niezawodnym sprzętem komputerowym do przeprowadzania testów systemów pojazdu. Dokonujemy również oględzin pojazdu przed zakupem. Właściciele samochodów często zabierają swoje auta do naszej stacji diagnostycznej Diag-Mot-Serwis Warszawa Bielany, ponieważ nasza stacja może pomóc kierowcom samochodów osobowych lub ciężarowych zidentyfikować problem i rozwiązać go w najkorzystniejszy sposób. Ponadto poprzez wczesne wychwytywanie usterek technicznych i naprawianie ich, zanim spowodują większe szkody, ułatwiamy wszystkim kierowcom bezproblemowe korzystanie ze swoich aut. Nasza stacja diagnostyczna Diag-Mot-Serwis jest placówką, w której doświadczeni pracownicy techniczni mogą szybko i dokładnie zdiagnozować każdy samochód i ocenić jego stan techniczny. Zajmujemy się przeglądami technicznymi pojazdów, badaniem instalacji gazowej, jak i również. Nasza stacja diagnostyczna Diag-Mot-Serwis jest niejednokrotnie ratunkiem dla kierowców potrzebujących pilnej pomocy w naprawie auta, jak również cennym narzędziem dla osób poszukujących przyczyny objawów usterek w samochodach. Zapraszamy do nas!Stacja kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis Warszawa Bielany - korzyści dla klientów

Stacja Kontroli Pojazdów w mieście Warszawa Bielany oferuje wiele korzyści dla klientów. Przede wszystkim jest to dogodna lokalizacja dla osób, które mieszkają lub pracują w okolicy. Ponadto nasz personel jest wysoce doświadczony i wykwalifikowany, co oznacza, że klienci mogą być pewni, że ich pojazdy zostaną dokładnie sprawdzone. Obsługa klienta jest doskonała, a zespół fachowców jest zawsze pod ręką, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości. Podsumowując, nasza stacja kontroli pojazdów na warszawskich Bielanach Diag-Mot-Serwis zapewnia swoim klientom doskonałą obsługę. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym diagnostykę silnika oraz przeglądy bezpieczeństwa. Na naszej stronie internetowej można znaleźć godziny naszej pracy, dane kontaktowe oraz listę oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami!Motoryzacyjna stacja diagnostyczna i kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis Warszawa Bielany - dojazd

Dojazd do motoryzacyjnej stacji diagnostycznej i kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis na Bielanach w Warszawie nie stwarza problemów kierowcom, gdyż znajduje się w dogodnej lokalizacji i łatwo zapamiętać ten kierunek. Najwygodniej dotrzeć do naszej stacji diagnostycznej dwiema drogami. Obie trasy zaczynają się w tym samym miejscu, czyli na Bielanach, przy Alei Armii Krajowej. Następnie zainteresowani naszymi usługami klienci mają wybór między kontynuowaniem jazdy główną drogą lub skrętem w ulicę Powązkowską. Jeśli ktoś wybierze dojazd od głównej drogi, to do naszej stacji diagnostycznej Diag-Mot-Serwis dojedzie Aleją Prymasa Tysiąclecia, a następnie ulicami Górczewską i Młynarską, z której jest już niedaleko do ulicy Ostroroga, gdzie znajduje się SKP Diag-Mot-Serwis. Drugi kierunek trasy dojazdu z Bielan w Warszawie do naszej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis również nie jest problematyczny, gdyż prowadzi odrobinę mniej uczęszczanymi drogami. W celu dotarcia do naszej stacji diagnostycznej Diag-Mot-Serwis należy skręcić z Alei Armii Krajowej w ul Powązkowską, a następnie w ulicę Tatarską. Jadąc do końca tą ulicą, dojedziemy do ulicy Ostroroga, przy której znajduje się nasza placówka diagnostyczna. Zapraszamy do Diag-Mot-Serwis!Zalety regularnej diagnostyki pojazdów

Regularna diagnostyka pojazdujest niezmiernie ważna, gdyż to dzięki niej można zidentyfikować potencjalne problemy z pojazdem, zanim staną się one poważne. Wykonując regularne badania stanu technicznego auta, mechanicy mogą wcześniej wychwycić problemy i zapobiec ich ewentualnym, kosztownym naprawom w przyszłości. Dodatkowo regularna diagnostyka może pomóc w poprawieniu ogólnej wydajności pojazdu poprzez utrzymanie go w dobrym stanie technicznym. W rezultacie, kierowcy, którzy regularnie zgłaszają się na diagnostykę swojego samochodu, cieszą się większym bezpieczeństwem w ruchu drogowym i niższymi kosztami napraw auta w dłuższej perspektywie. Jest to ekonomiczny sposób na zapobieganie problemom pojawiającym się w czasie korzystania z pojazdu i także niezawodna metoda na oszczędzanie pieniędzy. Do kolejnych zalet regularnej diagnostyki należy również oszczędność czasu. Za pomocą odpowiednich narzędzi można bardzo wnikliwie sprawdzić funkcjonowanie różnych podzespołów w aucie, zanim słabo widoczne usterki powodują poważniejsze szkody i trzeba będzie zostawić samochód do naprawy w warsztacie. Profesjonalne narzędzia diagnostyczne mogą być używany do monitorowania stanu pojazdu w czasie rzeczywistym, co znacznie ułatwia właściwą kontrolę auta. Ponadto dzięki specjalistycznym narzędziom diagnostycznym można być świadomym sytuacji swojego pojazdu przez cały czas. Jest to bardzo ważne, ponieważ może to pomóc w podejmowaniu odpowiednich decyzji dotyczących kontynuowania dalszej jazdy, czy ewentualnej naprawy pojazdu, zanim usterka powoduje inne uszkodzenia. Warto podkreślić również fakt, że dzięki narzędziom diagnostycznym można zmniejszyć zużycie pojazdu. Dzieje się tak dlatego, że profesjonalne narzędzia diagnostyczne mogą być wykorzystywane do wczesnej identyfikacji problemów, zanim staną się poważne.

Stacja kontroli pojazdów na Ostroroga jest otwarta przez 6 dni w tygodniu
Od poniedziałku do piątku

7:00 - 20:00

Sobota

8:00 - 15:00

Kontakt

Formularz kontaktowy - STACJA KONTROLI POJAZDÓW WOLA - DIAG-MOT

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WX/149 NA WOLI

Ostroroga 20A
01-163 Warszawa Wola

Telefon: 22 631 03 66
Telefon komórkowy: 790 348 790
E-mail: [email protected]

W DIAG-MOT-SERWIS na warszawskiej Woli nie musicie Państwo stać w kolejkach. Zaplanuj badanie techniczne w odpowiadającej Tobie porze dnia, dzięki długim godzinom pracy Stacji Kontroli. Wykonujemy kompleksowe badania techniczne wszystkich pojazdów do 3,5 t tak z Warszawy jak i z terenu całego kraju. Dokonujemy także tzw pierwszych badań pojazdów sprowadzonych z zagranicy jak również wszelkich pojazdów zasilanych gazem.

 

Zapraszamy również do naszej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis na ul. Bieżuńskiej 2a w Warszawie.

Lokalizacja