Profil FB stacji diagnostycznej w Warszawie E-mail stacji kontroli pojazdów w Warszawie

Stacja kontroli pojazdów Warszawa Wola - dojazd z Bielan

Dojazd dla osób z Warszawy, mieszkających na Bielanach, do SKP (stacji kontroli pojazdów) Diag-Mot-Serwis nie jest skomplikowany. Najwygodniej do naszej stacji diagnostycznej można dotrzeć dwiema drogami. Obie trasy zaczynają się w tym samym miejscu Bielan, czyli przy Alei Armii Krajowej. Później mieszkańcy Warszawy mają wybór pomiędzy kontynuowaniem jazdy główną drogą lub skrętem w Powązkowską. Jeśli ktoś wybierze to pierwsze rozwiązanie, to do naszej stacji diagnostycznej dojedzie Aleją Prymasa Tysiąclecia, a następnie ulicami Gorczewską i Młynarską, z której już niedaleko do ulicy Ostroroga, gdzie znajduje się SKP Diag-Mot-Serwis.

Trasa dojazdu z Bielan do stacji kontroli pojazdów (SKP) Diag-Mot-Serwis

Druga trasa dojazdowa z Warszawy-Bielany do naszej stacji kontroli pojazdów jest krótsza, ale prowadzi odrobinę mniej uczęszczanymi drogami. W celu dotarcia do stacji diagnostycznej Diag-Mot-Serwis należy skręcić z Alei Armii Krajowej w Powązkowską, a następnie w ulicę Tatarską. Jadąc do końca tą drogą dojeżdżamy do ulicy Ostroroga, przy której znajduje się nasza stacja diagnostyczna.

Stacja kontroli pojazdów na Ostroroga jest otwarta przez 6 dni w tygodniu
Od poniedziałku do piątku

7:00 - 20:00

Sobota

8:00 - 15:00

Kontakt

Formularz kontaktowy - STACJA KONTROLI POJAZDÓW WOLA - DIAG-MOT

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WX/149 NA WOLI

Ostroroga 20A
01-163 Warszawa Wola

Telefon: 22 631 03 66
Telefon komórkowy: 790 348 790
E-mail: stacjakontroli149@wp.pl

W DIAG-MOT-SERWIS na warszawskiej Woli nie musicie Państwo stać w kolejkach. Zaplanuj badanie techniczne w odpowiadającej Tobie porze dnia, dzięki długim godzinom pracy Stacji Kontroli. Wykonujemy kompleksowe badania techniczne wszystkich pojazdów do 3,5 t tak z Warszawy jak i z terenu całego kraju. Dokonujemy także tzw pierwszych badań pojazdów sprowadzonych z zagranicy jak również wszelkich pojazdów zasilanych gazem.

 

Zapraszamy również do naszej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis na ul. Bieżuńskiej 2a w Warszawie.

Lokalizacja