Profil FB stacji diagnostycznej w Warszawie E-mail stacji kontroli pojazdów w Warszawie

Nasz stacja diagnostyczna położona jest przy ulicy Ostroroga, na warszawskiej Woli, blisko centrum Warszawy. Dzięki tak dogodnej lokalizacji łatwy dojazd do naszej stacji mają nie tylko mieszkańcy Woli, ale również Pragi, Śródmieścia, Bielan, Mokotowa, Żoliborza, Ochoty oraz Bemowa.

Okoliczne zaprzyjaźnione serwisy samochodowe świadczą usługi dla mieszkańców Warszawy, dbając o najwyższy poziom swojej pracy.

Naszym klientom z Warszawy (m.in. z Bemowa, Centrum, Bielan, Pragi, Woli, Żoliborza, Mokotowa, Ochoty i Śródmieścia) okoliczne zaprzyjaźnione serwisy oferują kompleksowe usługi z zakresu mechaniki pojazdowej i ogólnej, obejmujące naprawę i wymianę:

  • układu hamulcowego (wymiana klocków, okładzin, pomp, pomiar geometrii kół),
  • układu kierowniczego (wymiana przekładni, końcówek i drążków),
  • zawieszenia (wymiana sprężyn, resorów, sworzni, łożysk),
  • silnika (naprawy układów chłodzenia i rozrządu),
  • sprzęgła,
  • skrzyni biegów,
  • układu wydechowego (wymiana zużytych elementów),
  • usterek instalacji elektrycznej.

Mechanicy samochodowi z okolicznych zaprzyjaźnionych serwisów mają wieloletnie doświadczenie w mechanice ogólnej i pojazdowej. 

Serwis samochodowy

Mechanika ogólna i pojazdowa występuje w ofercie okolicznych serwisów samochodowych. Zajmują się również diagnostyką i przeglądami aut. Wykonują zarówno drobne naprawy, jak i skomplikowane prace poprawiające stan techniczny pojazdu. Wszystkich mieszkańców Warszawy (m.in. dzielnic Wola, Żoliborz, Mokotów, Bielany, Praga Śródmieście, Ochota, Bemowo) zapraszamy do umawiania się na wizytę do zaprzyjaźnionych, okolicznych mechaników samochodowych.

teaserbox 24153084

Kontakt

Formularz kontaktowy - STACJA KONTROLI POJAZDÓW WOLA - DIAG-MOT

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WX/149 NA WOLI

Ostroroga 20A
01-163 Warszawa Wola

Telefon: 22 631 03 66
Telefon komórkowy: 790 348 790
E-mail: stacjakontroli149@wp.pl

W DIAG-MOT-SERWIS na warszawskiej Woli nie musicie Państwo stać w kolejkach. Zaplanuj badanie techniczne w odpowiadającej Tobie porze dnia, dzięki długim godzinom pracy Stacji Kontroli. Wykonujemy kompleksowe badania techniczne wszystkich pojazdów do 3,5 t tak z Warszawy jak i z terenu całego kraju. Dokonujemy także tzw pierwszych badań pojazdów sprowadzonych z zagranicy jak również wszelkich pojazdów zasilanych gazem.

 

Zapraszamy również do naszej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis na ul. Bieżuńskiej 2a w Warszawie.

Lokalizacja