Profil FB stacji diagnostycznej w Warszawie E-mail stacji kontroli pojazdów w Warszawie

Stacja kontroli pojazdów SKP Warszawa Wola - dojazd z Pragi

Dojazd do naszej stacji diagnostycznej z Pragi i innych wschodnich dzielnic Warszawy wiąże się oczywiście z koniecznością przejechania przez Wisłę. Najbliżej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis położone są mosty: Gdański i Śląsko-Dąbrowski. Właśnie przez nie prowadzą dwie drogi, którymi można do naszej stacji diagnostycznej dojechać mieszkańcy warszawskiej Pragi. Most Śląsko-Dąbrowski kieruje nas do tunelu pod Starym Miastem, a następnie Aleją Solidarności i ulicą Leszno dojeżdżamy do Młynarskiej, która doprowadzi nas do ulicy Ostroroga, gdzie znajduje się nasza stacja kontroli pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis.

Dojazd z Pragi do stacji kontroli pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis

Czas przejazdu z Pragi do naszej stacji diagnostycznej w Warszawie Woli zajmuje kilkanaście minut, przy dobrych warunkach drogowych. Druga trasa kierująca mieszkańców Pragi do SKP Diag-Mot-Serwis prowadzi przez Most Gdański do ulicy Słomińskiego, a następnie ulicami Okopową, Powązkowską i Tatarską do naszej stacji diagnostycznej w Warszawie Woli.

Stacja kontroli pojazdów na Ostroroga jest otwarta przez 6 dni w tygodniu
Od poniedziałku do piątku

7:00 - 20:00

Sobota

8:00 - 15:00

Kontakt

Formularz kontaktowy - STACJA KONTROLI POJAZDÓW WOLA - DIAG-MOT

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WX/149 NA WOLI

Ostroroga 20A
01-163 Warszawa Wola

Telefon: 22 631 03 66
Telefon komórkowy: 790 348 790
E-mail: stacjakontroli149@wp.pl

W DIAG-MOT-SERWIS na warszawskiej Woli nie musicie Państwo stać w kolejkach. Zaplanuj badanie techniczne w odpowiadającej Tobie porze dnia, dzięki długim godzinom pracy Stacji Kontroli. Wykonujemy kompleksowe badania techniczne wszystkich pojazdów do 3,5 t tak z Warszawy jak i z terenu całego kraju. Dokonujemy także tzw pierwszych badań pojazdów sprowadzonych z zagranicy jak również wszelkich pojazdów zasilanych gazem.

 

Zapraszamy również do naszej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis na ul. Bieżuńskiej 2a w Warszawie.

Lokalizacja