Profil FB stacji diagnostycznej w Warszawie E-mail stacji kontroli pojazdów w Warszawie

teaserbox 12492917

Regeneracja sprężarek do klimatyzacji

Klimatyzacja w naszych samochodach dawno przestała być luksusem i stała się koniecznością, nawet przy niezbyt intensywnym polskim lecie. Kluczowym elementem każdej klimatyzacji jest sprężarka – od jej działania zależy sprawność całego systemu. Niestety bardzo często to właśnie kompresory ulegają awariom. Dlatego ważna jest ich regularna regeneracja. Zregenerowany element nie odbiega swoimi właściwościami od fabrycznie nowego kompresora. Dzięki temu rzadziej będą Państwo zmuszeni do naprawy sprężarki, bądź całości układu klimatyzacji. DKS Kamil Szczepaniak wykonujemy świadczymy usługi regeneracji, naprawy sprężarek, a także sprawdzania szczelności klimatyzacji, dla mieszkańców centrum Warszawy, a także dzielnic jak Śródmieście, Wola, Bemowo, Bielany, Żoliborz, Mokotów, Ochota i Praga.

Sprawdzanie szczelności klimatyzacji - Warszawa

Wydajność i bezawaryjność układu klimatyzacji zależy w dużej mierze od jego szczelności. Z tego powodu należy okresowo dokonywać sprawdzenia szczelności całego układu. Dzięki regularnym przeglądom mają Państwo gwarancję, że klimatyzacja działa sprawnie i wykonuje swoją pracę w pełni efektywnie. Jeżeli do szczelnego układu dołożymy regularną regenerację sprężarki, to cała klimatyzacja może przez wiele lat pracować bez większych awarii i napraw. Pozwoli to Państwu oszczędzić, bez najmniejszej utraty jakości pracy układu. Zapraszamy klientów z zachodnich i centralnych dzielnic Warszawy (Śródmieście, Praga, Wola, Centrum, Bielany, Żoliborz, Mokotów, Bemowo i Ochota) do sprawdzania szczelności klimatyzacji w naszym zakładzie przy ulicy Ostroroga 20A.

Warszawa Wola – regeneracja i naprawa sprężarek klimatyzacji

DKS Kamil Szczepaniak zajmuje się diagnostyką komputerową samochodu, mechaniką ogólną, wymianą oleju, przeglądem instalacji gazowej, a także regeneracją i naprawą sprężarek i sprawdzaniem szczelności klimatyzacji. Zapraszamy do kontaktu klientów z Warszawy, a w szczególności z dzielnic Wola, Centrum, Ochota, Bemowo, Mokotów, Żoliborz, Bielany, Śródmieście i Praga.

 

Regeneracja sprężarek klimatyzacji Warszawa

Klimatyzacja jest niezbędnym elementem wyposażenia samochodu, szczególnie podczas gorących, letnich dni. Istotną częścią każdego systemu klimatyzacjisprężarki powietrza, które odgrywają ważną rolę w regulowaniu przepływu i ciśnienia powietrza. Z czasem jednak sprężarki mogą ulec uszkodzeniu lub stać się mniej wydajne, co sprawia, że konieczna jest ich naprawa, a w ostateczności wymiana. W DIAG-MOT-SERWIS regeneracja sprężarek klimatyzacji to nasza specjalność. Proces ten polega na rozebraniu sprężarki, wyczyszczeniu wszystkich części, a następnie ponownym jej złożeniu. W rezultacie regeneracja sprężarek klimatyzacji może znacząco przedłużyć ich żywotność oaz pomóc w utrzymaniu sprawnego działania systemu klimatyzacji. Regeneracja sprężarek klimatyzacji Warszawa Wawer jest przeprowadzana przez zespół doświadczonych techników, którzy dysponują całym niezbędnym sprzętem. 

 

Naprawa sprężarek klimatyzacji Warszawa

 

Sprężarka klimatyzacji jest jedną z najważniejszych części systemu klimatyzacji, a także jedną z najdroższych do wymiany. Jeśli sprężarka ulegnie awarii, konieczna będzie wymiana całego urządzenia. Dlatego ważne jest, aby utrzymywać sprężarkę w dobrym stanie technicznym, warto przeprowadzać regularne przeglądy i na bieżąco dokonywać wszelkich napraw. Naprawa sprężarek klimatyzacji Warszawa DIAG-MOT-SERWIS to miejsce, któremu możesz zaufać, jeśli chodzi o regenerację i przedłużenie żywotności klimatyzacji samochodowej.

 

Kontakt

Formularz kontaktowy - STACJA KONTROLI POJAZDÓW WOLA - DIAG-MOT

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WX/149 NA WOLI

Ostroroga 20A
01-163 Warszawa Wola

Telefon: 22 631 03 66
Telefon komórkowy: 790 348 790
E-mail: [email protected]

W DIAG-MOT-SERWIS na warszawskiej Woli nie musicie Państwo stać w kolejkach. Zaplanuj badanie techniczne w odpowiadającej Tobie porze dnia, dzięki długim godzinom pracy Stacji Kontroli. Wykonujemy kompleksowe badania techniczne wszystkich pojazdów do 3,5 t tak z Warszawy jak i z terenu całego kraju. Dokonujemy także tzw pierwszych badań pojazdów sprowadzonych z zagranicy jak również wszelkich pojazdów zasilanych gazem.

 

Zapraszamy również do naszej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis na ul. Bieżuńskiej 2a w Warszawie.

Lokalizacja