Profil FB stacji diagnostycznej w Warszawie E-mail stacji kontroli pojazdów w Warszawie

teaserbox 12492828Mieszkańcy dużych miast, takich jak Warszawa, bardzo dużo czasu spędzają w swoich pojazdach. W tym czasie efektywność klimatyzacji może znacząco osłabnąć, czego główną przyczyną jest zmniejszenie się ilości czynnika chłodzącego. Dlatego należy wykonywać regularnie serwis, a także chemiczne odgrzybianie klimatyzacji samochodowej. Grzyby i pleśnie gromadzą się przede wszystkim na parowniku, który znajduje się w miejscu ciemnym i jednocześnie wilgotnym, co doskonale wpływa na żywotność niechcianych organizmów. Po pewnym czasie z klimatyzacji może zacząć wydzielać się nieprzyjemny zapach. Jednak nie to jest najgroźniejsze, większy problem to możliwość wystąpienia reakcji alergicznej wśród pasażerów. Aby temu zapobiec konieczne jest regularne odgrzybianie klimatyzacji, najlepiej metodą chemiczną. Stacja DKS Kamil Szczepaniak wykonuje usługi odgrzybiania klimatyzacji dla mieszkańców centrum Warszawy, w tym dzielnic takich jak Praga, Ochota, Bemowo, Wola, Śródmieście, Mokotów, Żoliborz i Bielany.

Serwis klimatyzacji samochodowej - Warszawa Wola

Regularny serwis klimatyzacji samochodowej doprowadzi do zwiększenia efektywności pracy układu, a także zmniejszenia kosztów eksploatacji auta. Zapobieganie awariom jest zdecydowanie tańsze niż późniejsze dokonywanie napraw. Dlatego nasza stacja zajmuje się nie tylko mechaniką, ale również diagnostyką komputerową samochodu. W przypadku klimatyzacji również lepiej raz do roku wykonywać działania prewencyjne, jak chemiczne odgrzybianie czy ogólny serwis. Zapraszamy do umawiania wizyt mieszkańców Warszawy z dzielnic Wola, Bemowo, Bielany, Ochota, Żoliborz, Mokotów, Śródmieście, Centrum i Praga.

Chemiczne odgrzybianie klimatyzacji dla mieszkańców Warszawy – Wola, Bemowo, Mokotów, Żoliborz, Praga, Ochota, Bielany, Śródmieście i Centrum

W DKS Kamil Szczepaniak zajmujemy się chemicznym odgrzybianiem klimatyzacji, a także usuwaniem grzybów i pleśni przy pomocy ozonu. Dokładny cennik serwisu klimatyzacji i odgrzybiania podajemy poniżej.

Kontakt

Formularz kontaktowy - STACJA KONTROLI POJAZDÓW WOLA - DIAG-MOT

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WX/149 NA WOLI

Ostroroga 20A
01-163 Warszawa Wola

Telefon: 22 631 03 66
Telefon komórkowy: 790 348 790
E-mail: stacjakontroli149@wp.pl

W DIAG-MOT-SERWIS na warszawskiej Woli nie musicie Państwo stać w kolejkach. Zaplanuj badanie techniczne w odpowiadającej Tobie porze dnia, dzięki długim godzinom pracy Stacji Kontroli. Wykonujemy kompleksowe badania techniczne wszystkich pojazdów do 3,5 t tak z Warszawy jak i z terenu całego kraju. Dokonujemy także tzw pierwszych badań pojazdów sprowadzonych z zagranicy jak również wszelkich pojazdów zasilanych gazem.

 

Zapraszamy również do naszej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis na ul. Bieżuńskiej 2a w Warszawie.

Lokalizacja