Profil FB stacji diagnostycznej w Warszawie E-mail stacji kontroli pojazdów w Warszawie

Stacja kontroli pojazdów (SKP) Warszawa Wola - dojazd z Ochoty

Do stacji kontroli pojazdów (SKP) Diag-Mot-Serwis, mieszkańcy Warszawy, z dzielnicy Ochota, mogą dojechać dwiema głównymi trasami, od strony zachodniej lub od strony wschodniej. Dojazd do naszej stacji diagnostycznej od zachodu oparty jest przede wszystkim na drodze krajowej numer 7, prowadzącej na tym odcinku Aleją Prymasa Tysiąclecia. Najpierw do tej arterii należy dojechać ulicą Bitwy Warszawskiej lub Alejami Jerozolimskimi, a następnie pojechać nad stacją Warszawa Zachodnia w kierunku Woli. Z Alei Prymasa Tysiąclecia należy skręcić w prawo, w ulicę Obozową, która doprowadzi nas do ulicy Ostroroga, przy której znajduje się stacja kontroli pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis. Trasa z Ochoty do naszej stacji diagnostycznej może zająć nawet niecałe 10 minut.

Stacja diagnostyczna Diag-Mot-Serwis w Warszawie - łatwy dojazd z Ochoty

Druga trasa kieruje mieszkańców Ochoty odrobinę bardziej na wschód, bliżej centrum Warszawy. Najpierw należy pojechać ulicą Grójecką, przez Plac Narutowicza, następnie na Placu Zawiszy skręcić w lewo w ulicę Towarową, następnie w lewo w ul. Leszno i w prawo w Młynarską. Ta droga doprowadzi nas do naszej stacji kontroli pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis.

Stacja kontroli pojazdów na Ostroroga jest otwarta przez 6 dni w tygodniu
Od poniedziałku do piątku

7:00 - 20:00

Sobota

8:00 - 15:00

Kontakt

Formularz kontaktowy - STACJA KONTROLI POJAZDÓW WOLA - DIAG-MOT

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WX/149 NA WOLI

Ostroroga 20A
01-163 Warszawa Wola

Telefon: 22 631 03 66
Telefon komórkowy: 790 348 790
E-mail: stacjakontroli149@wp.pl

W DIAG-MOT-SERWIS na warszawskiej Woli nie musicie Państwo stać w kolejkach. Zaplanuj badanie techniczne w odpowiadającej Tobie porze dnia, dzięki długim godzinom pracy Stacji Kontroli. Wykonujemy kompleksowe badania techniczne wszystkich pojazdów do 3,5 t tak z Warszawy jak i z terenu całego kraju. Dokonujemy także tzw pierwszych badań pojazdów sprowadzonych z zagranicy jak również wszelkich pojazdów zasilanych gazem.

 

Zapraszamy również do naszej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis na ul. Bieżuńskiej 2a w Warszawie.

Lokalizacja