Profil FB stacji diagnostycznej w Warszawie E-mail stacji kontroli pojazdów w Warszawie

teaserbox 12492813Wymiana oleju jest nieodłączną częścią eksploatacji samochodu. Raz na jakiś czas trzeba wybrać się do mechanika oraz wlać do układu nowy olej. Wymiany lub uzupełnienia wymagają także inne płyny eksploatacyjne, jak płyn chłodniczy czy hamulcowy. Wszelkich koniecznych wymian dokonają Państwo w naszym serwisie samochodowym w Warszawie Woli, w atrakcyjnych cenach, szybko i sprawnie. Nasi fachowcy zajmują się diagnostyką pojazdów, mechaniką ogólną oraz wymianami oleju. Przez lata zaufały nam tysiące mieszkańców Warszawy z Woli, a także innych dzielnic położonych bliżej centrum stolicy - m.in. Mokotowa, Bemowa, Bielan, Ochoty, Pragi, Śródmieścia czy Żoliborza.

Jak często należy dokonywać wymiany oleju?

Częstotliwość wymiany oleju w pewnym stopniu zależna jest od modelu samochodu oraz od informacji zawartej w instrukcji użytkowania. Jednak można ustalić pewne granice, których nie powinno się przekraczać, by mieć pewność, że silnik będzie działał w porządku. Taka granica powinna zostać ustalona na początku użytkowania samochodu i później być bezwzględnie pilnowana. Najczęściej uznaje się, że olej należy wymieniać co 15-30 tysięcy kilometrów lub częściej. W przypadku mieszkańców Warszawy częstotliwość może być nawet większa, ponieważ w korkach silnik cały czas pracuje, a kilometry są pokonywane bardzo powoli. Dlatego osoby mieszkające na Woli, Mokotowie, Bemowie, Bielanach, Ochocie, Żoliborzu, Śródmieściu czy też Pradze powinny regularnie dokonywać wymiany oleju, by zachować pełną sprawność swoich pojazdów. Ceny wymiany oleju w naszym zakładzie w centrum Warszawy, przy ulicy Ostroroga, są bardzo atrakcyjne i zaczynają się już od 20 złotych.

Wymiana oleju Warszawa - Wola, Bemowo, Ochota, Mokotów, Praga, Żoliborz, Bielany, Śródmieście, Centrum

W naszej ofercie znajdują się najbardziej znane marki, jak Mobil, Castrol, Motocraft. Gwarantujemy wysoką jakość wykonanej usługi wymiany oleju, w niskich cenach. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców centrum Warszawy oraz dzielnic centralnych jak Wola, Bemowo, Bielany, Żoliborz, Mokotów, Praga, Śródmieście czy Ochota.

Kontakt

Formularz kontaktowy - STACJA KONTROLI POJAZDÓW WOLA - DIAG-MOT

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WX/149 NA WOLI

Ostroroga 20A
01-163 Warszawa Wola

Telefon: 22 631 03 66
Telefon komórkowy: 790 348 790
E-mail: stacjakontroli149@wp.pl

W DIAG-MOT-SERWIS na warszawskiej Woli nie musicie Państwo stać w kolejkach. Zaplanuj badanie techniczne w odpowiadającej Tobie porze dnia, dzięki długim godzinom pracy Stacji Kontroli. Wykonujemy kompleksowe badania techniczne wszystkich pojazdów do 3,5 t tak z Warszawy jak i z terenu całego kraju. Dokonujemy także tzw pierwszych badań pojazdów sprowadzonych z zagranicy jak również wszelkich pojazdów zasilanych gazem.

 

Zapraszamy również do naszej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis na ul. Bieżuńskiej 2a w Warszawie.

Lokalizacja