Profil FB stacji diagnostycznej w Warszawie E-mail stacji kontroli pojazdów w Warszawie

W stacji Diag-Mot-Serwis kompleksowo zajmujemy się pojazdami do 3,5 tony i motocyklami, świadczymy usługi z zakresu diagnostyki samochodowej i mechaniki ogólnej. Posiadamy również specjalną ofertę skierowaną do kierowców, którzy w swoich samochodach mają zamontowaną instalację LPG. Dokonujemy zarówno napraw, jak i przeglądów, sprawdzania szczelności oraz badania instalacji gazowej w Państwa samochodzie. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców centrum Warszawy oraz dzielnic położonych dookoła Woli, na której położony jest nasza stacja (Bielany, Bemowo, Ochota, Śródmieście, Mokotów, Praga, Żoliborz).

Badanie i przegląd instalacji gazowej w samochodzie – Diag-Mot-Serwis Warszawa Wola

Badanie lub przegląd instalacji gazowej uregulowane są w polskim prawie i należy go dokonywać raz do roku (bądź częściej). Zakłada się, że przegląd, wraz ze sprawdzeniem szczelności instalacji LPG, powinien być wykonywany co 10 do 15 tysięcy przejechanych kilometrów. Konkretna liczba uzależniona jest od producenta instalacji. Przy zastosowaniu gazu w stanie ciekłym można sobie pozwolić na dokonywanie przeglądu co nawet 60 tysięcy kilometrów. Jednak w większości przypadków sprawdzenie szczelności i badanie instalacji gazowej w samochodzie powinno następować znacznie szybciej. To bardzo ważne nie tylko ze względu na bezpieczeństwo, ale również efektywność pracy układu napędowego. Zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu mieszkańców Warszawy Woli, Centrum, Śródmieścia, Pragi, Żoliborza, Mokotowa, Bemowa, Ochoty i Bielan.

Diag-Mot-Serwis Warszawa Wola – przegląd i sprawdzanie szczelności instalacji gazowej

W naszej stacji położonej na Woli, przy ulicy Ostroroga dokonujemy kompleksowych badań, przeglądów i sprawdzania szczelności instalacji gazowej dla mieszkańców centrum Warszawy, szczególnie z centralnych i zachodnich dzielnic – Ochota, Bemowo, Śródmieście, Centrum, Mokotów, Żoliborz, Bielany, Praga.

Kontakt

Formularz kontaktowy - STACJA KONTROLI POJAZDÓW WOLA - DIAG-MOT

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WX/149 NA WOLI

Ostroroga 20A
01-163 Warszawa Wola

Telefon: 22 631 03 66
Telefon komórkowy: 790 348 790
E-mail: stacjakontroli149@wp.pl

W DIAG-MOT-SERWIS na warszawskiej Woli nie musicie Państwo stać w kolejkach. Zaplanuj badanie techniczne w odpowiadającej Tobie porze dnia, dzięki długim godzinom pracy Stacji Kontroli. Wykonujemy kompleksowe badania techniczne wszystkich pojazdów do 3,5 t tak z Warszawy jak i z terenu całego kraju. Dokonujemy także tzw pierwszych badań pojazdów sprowadzonych z zagranicy jak również wszelkich pojazdów zasilanych gazem.

 

Zapraszamy również do naszej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis na ul. Bieżuńskiej 2a w Warszawie.

Lokalizacja