Profil FB stacji diagnostycznej w Warszawie E-mail stacji kontroli pojazdów w Warszawie

Badanie instalacji gazowej

W stacji Diag-Mot-Serwis kompleksowo zajmujemy się pojazdami do 3,5 tony i motocyklami, świadczymy usługi z zakresu diagnostyki samochodowej i mechaniki ogólnej. Posiadamy również specjalną ofertę skierowaną do kierowców, którzy w swoich samochodach mają zamontowaną instalację LPG. Dokonujemy zarówno napraw, jak i przeglądów, sprawdzania szczelności oraz badania instalacji gazowej w Państwa samochodzie. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców centrum Warszawy oraz dzielnic położonych dookoła Woli, na której położony jest nasza stacja (Bielany, Bemowo, Ochota, Śródmieście, Mokotów, Praga, Żoliborz).

Badanie i przegląd instalacji gazowej w samochodzie – Diag-Mot-Serwis Warszawa Wola

Badanie lub przegląd instalacji gazowej uregulowane są w polskim prawie i należy go dokonywać raz do roku (bądź częściej). Zakłada się, że przegląd, wraz ze sprawdzeniem szczelności instalacji LPG, powinien być wykonywany co 10 do 15 tysięcy przejechanych kilometrów. Konkretna liczba uzależniona jest od producenta instalacji. Przy zastosowaniu gazu w stanie ciekłym można sobie pozwolić na dokonywanie przeglądu co nawet 60 tysięcy kilometrów. Jednak w większości przypadków sprawdzenie szczelności i badanie instalacji gazowej w samochodzie powinno następować znacznie szybciej. To bardzo ważne nie tylko ze względu na bezpieczeństwo, ale również efektywność pracy układu napędowego. Zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu mieszkańców Warszawy Woli, Centrum, Śródmieścia, Pragi, Żoliborza, Mokotowa, Bemowa, Ochoty i Bielan.

Diag-Mot-Serwis Warszawa Wola – przegląd i sprawdzanie szczelności instalacji gazowej

W naszej stacji położonej na Woli, przy ulicy Ostroroga dokonujemy kompleksowych badań, przeglądów i sprawdzania szczelności instalacji gazowej dla mieszkańców centrum Warszawy, szczególnie z centralnych i zachodnich dzielnic – Ochota, Bemowo, Śródmieście, Centrum, Mokotów, Żoliborz, Bielany, Praga.

Badanie i Przegląd instalacji LPG Warszawa

Kontrola systemu gazowego jest rutynową usługą, która powinna być wykonywana w każdym pojeździe, który używa gazu ziemnego lub propanu jako paliwa. Robiąc przegląd samochodu na gaz wykwalifikowany technik dokładnie sprawdzi wszystkie elementy układu paliwowego, w tym zbiornik, przewody i zawory. Technik sprawdzi również, czy nie ma wycieków i zatorów oraz upewni się, że system działa prawidłowo. Sprawdzenie instalacji gazowej jest ważna, ponieważ może pomóc w zapobieganiu niebezpiecznym wypadkom, takim jak pożary lub eksplozje. Ponadto kontrola układu gazowego może również poprawić wydajność pojazdu poprzez zapewnienie, że układ paliwowy działa prawidłowo.

Jakie są korzyści z przeprowadzenia przeglądu instalacji gazowej?

Główną korzyścią, którą niesie za sobą sprawdzenie instalacji gazowej jest bezpieczeństwo Twoje i Twoich pasażerów. Poza tym robiąc przegląd samochodu z instalacją gazową dbasz o swój środek transportu, aby mógł Ci służyć jak najdłużej. 

Czy przegląd instalacji gazu LPG jest obowiązkowy?

Sprawdzanie instalacji gazowych to obowiązek, który należy traktować poważnie. Polski rząd wymaga tej corocznej (lub częstszej) kontroli, aby upewnić się, że nie masz żadnych problemów z integralnością lub szczelnością w odniesieniu do długości jazdy.

Mamy nadzieję, że ten artykuł był pomocny w informowaniu Cię o procesie kontroli instalacji gazowych w samochodach. Zawsze pamiętaj, aby zlecić profesjonaliście kontrolę samochodu przed jego użyciem, ponieważ wadliwa instalacja może prowadzić do niebezpiecznych, a nawet śmiertelnych sytuacji.

Nasza oferta - przeglądy gazowe Warszawa

Nasza firma specjalizuje się w przeglądach instalacji gazowych LPG. Jesteśmy nastawieni przede wszystkim na obsługę mieszkańców centrum Warszawy oraz dzielnic wokół Woli, gdzie znajduje się nasza stacja (Bielany, Bemowo, Ochota, Śródmieście, Mokotów, Praga, Żoliborz). Oferujemy kompleksową usługę przeglądu, która obejmuje badanie szczelności, prawidłowy montaż elementów oraz kontrolę bezpieczeństwa. Nasz zespół doświadczonych specjalistów dokłada wszelkich starań, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Rozumiemy znaczenie bezpieczeństwa gazu LPG i jesteśmy oddani zapewnieniu, że Twoja instalacja jest zgodna z kodem i działa prawidłowo. Jeśli jesteś mieszkańcem jednej z wyżej wymienionych dzielnic, zachęcamy do kontaktu z nami w celu umówienia się na inspekcję. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Przyjdź i zrób u nas przegląd instalacji gazowej Warszawa!

Przegląd gazu w samochodzie cena?

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej.

Kontakt

Formularz kontaktowy - STACJA KONTROLI POJAZDÓW WOLA - DIAG-MOT

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WX/149 NA WOLI

Ostroroga 20A
01-163 Warszawa Wola

Telefon: 22 631 03 66
Telefon komórkowy: 790 348 790
E-mail: [email protected]

W DIAG-MOT-SERWIS na warszawskiej Woli nie musicie Państwo stać w kolejkach. Zaplanuj badanie techniczne w odpowiadającej Tobie porze dnia, dzięki długim godzinom pracy Stacji Kontroli. Wykonujemy kompleksowe badania techniczne wszystkich pojazdów do 3,5 t tak z Warszawy jak i z terenu całego kraju. Dokonujemy także tzw pierwszych badań pojazdów sprowadzonych z zagranicy jak również wszelkich pojazdów zasilanych gazem.

 

Zapraszamy również do naszej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis na ul. Bieżuńskiej 2a w Warszawie.

Lokalizacja