Profil FB stacji diagnostycznej w Warszawie E-mail stacji kontroli pojazdów w Warszawie

Diagnostyka samochodowa - Warszawa

Stacja Diag-Mot-Serwis obecna jest na rynku warszawskim od ponad 20 lat. Mieścimy się przy ulicy Ostroroga 20A, na Woli, obok Powązek. Nasi pracownicy zajmują się diagnostyką komputerową i samochodową, a także mechaniką pojazdową, w atrakcyjnych cenach. Stację Diag-Mot-Serwis chętnie odwiedzają klienci z całej Warszawy, między innymi Bemowa, Bielan, Mokotowa, Ochoty, Pragi, Śródmieścia, Woli i Żoliborza. Jesteśmy położeniu w bardzo dobrej lokalizacji, do której łatwo, w ciągu maksymalnie 30 minut, można dojechać ze wszystkich centralnych i zachodnich dzielnic Warszawy.

Warszawa Wola - diagnostyka komputerowa samochodu

Stacja diagnostyczna Diag-Mot –Serwis posiada szeroką ofertę usług – zajmujemy się diagnostyką, mechaniką, przeglądami okresowymi, a także okresowymi wymianami płynów eksploatacyjnych czy serwisowaniem i chemicznym odgrzybianiem klimatyzacji samochodowej. Wykonujemy przeglądy i naprawy aut do 3,5 tony, motocykli i motorowerów w niskich cenach. Zatrudniamy mechaników i diagnostów z wieloletnim doświadczeniem w branży, znających wszelkie pojazdy jak własną kieszeń. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt, przy pomocy którego przeprowadzamy diagnostykę komputerową Państwa samochodu. Przeprowadzamy badania diagnostyczne, okresowe kontrole pojazdów, a także sprawdzanie auta przed zakupem. Dzięki skutecznej diagnostyce komputerowej i samochodowej, mieszkańcy Warszawy z Woli, Bemowa, Mokotowa, Ochoty, Pragi, Centrum, Śródmieścia, Bielan czy Żoliborza, mają pewność, że ich samochód lub motocykl, wyjeżdżając z naszej stacji, jest w stu procentach gotowy do jazdy.

Diag-Mot-Serwis – ponad 20 lat doświadczenia w branży

Przez lata zdobywania doświadczeń na polu diagnostyki komputerowej i samochodowej, zyskaliśmy wiedzę na temat każdego elementu pojazdu. Potrafi szybko zdiagnozować problem i profesjonalnie zapobiec jego przyczynom. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Warszawy, głównie z dzielnic takich jak Wola, Mokotów, Bemowo, Ochota, Żoliborz, Centrum, Praga, Śródmieście czy Bielany. Diag-Mot – skuteczna i profesjonalna diagnostyka komputerowa dla Państwa samochodu.

 

Zapraszamy również do naszej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis na ul. Bieżuńskiej 2a w Warszawie.

 

Kontakt

Formularz kontaktowy - STACJA KONTROLI POJAZDÓW WOLA - DIAG-MOT

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WX/149 NA WOLI

Ostroroga 20A
01-163 Warszawa Wola

Telefon: 22 631 03 66
Telefon komórkowy: 790 348 790
E-mail: [email protected]

W DIAG-MOT-SERWIS na warszawskiej Woli nie musicie Państwo stać w kolejkach. Zaplanuj badanie techniczne w odpowiadającej Tobie porze dnia, dzięki długim godzinom pracy Stacji Kontroli. Wykonujemy kompleksowe badania techniczne wszystkich pojazdów do 3,5 t tak z Warszawy jak i z terenu całego kraju. Dokonujemy także tzw pierwszych badań pojazdów sprowadzonych z zagranicy jak również wszelkich pojazdów zasilanych gazem.

 

Zapraszamy również do naszej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis na ul. Bieżuńskiej 2a w Warszawie.

Lokalizacja