Profil FB stacji diagnostycznej w Warszawie E-mail stacji kontroli pojazdów w Warszawie

Stacja kontroli pojazdów Warszawa Wola - dojazd ze Śródmieścia

Osoby zmierzające do stacji kontroli pojazdów (SKP) Diag-Mot-Serwis z centrum Warszawy i południowej części Śródmieścia, powinny kierować się do Alei Solidarności, a następnie poprzez ulicę Leszno lub Wolską dojechać do Młynarskiej, która już poprowadzi w kierunku naszej stacji diagnostycznej przy Ostroroga. Wystarczy skręcić w prawo, przed stacją paliw Orlen i jesteśmy przy SKP - stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis.

Dojazd z Śródmieścia i centrum Warszawy do stacji diagnostycznej Diag-Mot-Serwis

Mieszkańcy północnej części Śródmieścia, jadące z centrum Warszawy do SKP Diag-Mot-Serwis powinny kierować się na ulicę Powązkowską, a następnie jechać w kierunku północno-wschodnim i skręcić w ulicę Tatarską. Jadąc tą drogą do końca, dotrze się do ulicy Ostroroga, przy której zlokalizowaliśmy naszą stację kontroli pojazdów. Stacja diagnostyczna Diag-Mot-Serwis otwarta jest sześć razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 20, a w sobotę od 8 do 15. Zapraszamy do SKP Diag-Mot-Serwis kierowców z centrum Warszawy.

Stacja kontroli pojazdów na Ostroroga jest otwarta przez 6 dni w tygodniu
Od poniedziałku do piątku

7:00 - 20:00

Sobota

8:00 - 15:00

Kontakt

Formularz kontaktowy - STACJA KONTROLI POJAZDÓW WOLA - DIAG-MOT

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WX/149 NA WOLI

Ostroroga 20A
01-163 Warszawa Wola

Telefon: 22 631 03 66
Telefon komórkowy: 790 348 790
E-mail: stacjakontroli149@wp.pl

W DIAG-MOT-SERWIS na warszawskiej Woli nie musicie Państwo stać w kolejkach. Zaplanuj badanie techniczne w odpowiadającej Tobie porze dnia, dzięki długim godzinom pracy Stacji Kontroli. Wykonujemy kompleksowe badania techniczne wszystkich pojazdów do 3,5 t tak z Warszawy jak i z terenu całego kraju. Dokonujemy także tzw pierwszych badań pojazdów sprowadzonych z zagranicy jak również wszelkich pojazdów zasilanych gazem.

 

Zapraszamy również do naszej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis na ul. Bieżuńskiej 2a w Warszawie.

Lokalizacja