Profil FB stacji diagnostycznej w Warszawie E-mail stacji kontroli pojazdów w Warszawie

Stacja kontroli pojazdów Warszawa Wola - dojazd ze Śródmieścia

Osoby zmierzające do stacji kontroli pojazdów (SKP) Diag-Mot-Serwis z centrum Warszawy i południowej części Śródmieścia, powinny kierować się do Alei Solidarności, a następnie poprzez ulicę Leszno lub Wolską dojechać do Młynarskiej, która już poprowadzi w kierunku naszej stacji diagnostycznej przy Ostroroga. Wystarczy skręcić w prawo, przed stacją paliw Orlen i jesteśmy przy SKP - stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis.

Dojazd z Śródmieścia i centrum Warszawy do stacji diagnostycznej Diag-Mot-Serwis

Mieszkańcy północnej części Śródmieścia, jadące z centrum Warszawy do SKP Diag-Mot-Serwis powinny kierować się na ulicę Powązkowską, a następnie jechać w kierunku północno-wschodnim i skręcić w ulicę Tatarską. Jadąc tą drogą do końca, dotrze się do ulicy Ostroroga, przy której zlokalizowaliśmy naszą stację kontroli pojazdów. Stacja diagnostyczna Diag-Mot-Serwis otwarta jest sześć razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 20, a w sobotę od 8 do 15. Zapraszamy do SKP Diag-Mot-Serwis kierowców z centrum Warszawy.

Kontrola pojazdu dla bezpieczeństwa na drodze

Istota kontroli pojazdów w kontekście bezpieczeństwa na drodze jest elementem bardzo ważnego procesu, dla którego bezpieczeństwo, zdrowie i życie ludzkie są priorytetem. Poprzez regularne kontrolowanie sprawności technicznej pojazdów, można zapewnić, że są one bezpieczne do jazdy i że spełniają wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa. Dla każdego kierowcy oraz pasażerów, a także innych użytkowników dróg publicznych ważne jest, aby kontrola pojazdu zidentyfikowała wszelkie potencjalne problemy, takie jak na przykład: wadliwe hamulce, problematyczny układ kierowniczy i inne. Dobrze przeprowadzony przegląd stanu technicznego samochodów może również pomóc w ujawnieniu zużycia, które mogło nastąpić z czasem. Należy pamiętać, że tylko poprzez regularne kontrole naszych aut możemy przyczynić się do zmniejszenia liczby wypadków na drogach i uczynić je bezpieczniejszymi dla wszystkich użytkowników. Ponadto właściwa kontrola pojazdu jest środkiem zapobiegawczym mającym na celu zapewnienie, że pojazd jest bezpieczny w użytkowaniu na drodze i nie stanowi zagrożenia dla ludzi. Przepisy dotyczące kontroli pojazdów różnią się w zależności od kraju, ale wiele jurysdykcji wymaga formy kontroli przed zarejestrowaniem pojazdu lub odnowieniem jego rejestracji. Chociaż niektórzy kierowcy uważają kontrolę pojazdu za niepotrzebny kłopot, to mimo tego nadal jest to ważny środek bezpieczeństwa, który może pomóc w zapobieganiu wypadkom i tragediom na drodze.
Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów Diag-Mot-Serwis Warszawa

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów Diag-Mot-Serwis w Warszawie jest miejscem, w którym pojazdy są kontrolowane pod kątem bezpieczeństwa i zgodności z przepisami dotyczącymi kontroli i bezpieczeństwa ruchu drogowego. Kontrole techniczne pojazdów są przeprowadzone w naszej stacji przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy posługują się profesjonalnym sprzętem do sprawdzania ewentualnych usterek. Do typowych elementów, które są sprawdzane podczas kontroli, należą: hamulce, opony, zawieszenie, światła i inne. Jeśli zostaną wykryte jakiekolwiek problemy natury technicznej pojazdu, to musi być, dokona naprawa lub wymiana zużytych części. W niektórych przypadkach auta mogą mieć poważne usterki i z tego powodu nie przejdą kontroli wymaganej sprawności technicznej, ponieważ stanowią niebezpieczeństwo w ruchu drogowym. Z tego powodu dobrze jest upewnić się, że pojazd nie ma usterek przed zabraniem go do podstawowej stacji kontroli pojazdów. Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści sprawdzą, czy między innymi opony są odpowiednio napompowane, hamulce sprawne, a reflektory i światła działają. W niektórych przypadkach kontrole pojazdów mogą również obejmować test emisji spalin, aby upewnić się, że pojazd nie przyczynia się do nadmiernego zanieczyszczenia środowiska. Nasza stacja Diag-Mot-Serwis w Warszawie zapewnia szybką i kompleksową pomoc, a także fachowe porady dotyczące stanu technicznego samochodów. Zapraszamy do nas!
Stacja Kontroli Pojazdów Diag-Mot-Serwis Warszawa - dojazd ze Śródmieścia

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym jest istotne dla wszystkich użytkowników dróg publicznych, dlatego należy regularnie kontrolować stan techniczny pojazdów, aby uniknąć wypadków i innych kolizji drogowych. Nasza stacja Diag-Mot-Serwis w Warszawie Woli zaprasza wszystkich klientów zainteresowanych usługami kontroli pojazdów. Gwarantujemy satysfakcję z przeprowadzonego przeglądu technicznego i rzetelne rozpoznanie stanu technicznego aut. Klienci, zmierzający do (SKP) Diag-Mot-Serwis z centrum Warszawy i południowej części Śródmieścia, powinni kierować się do Alei Solidarności, a następnie poprzez ulicę Leszno lub Wolską dojechać do ulicy Młynarskiej, którą dotrą w kierunku naszej stacji diagnostycznej znajdującej się przy ulicy Ostroroga w Warszawie Woli. Należy pamiętać, że przed stacją paliw Orlen wystarczy skręcić w prawo, aby dojechać do (SKP) Diag-Mot-Serwis. Jesteśmy profesjonalną Stacją Kontroli Pojazdów, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Wykonujemy przeglądy techniczne pojazdów do 3,5 t. oraz inne, dodatkowe badania. Zapraszamy do nas do Diag-Mot-Serwis Warszawa Wola.Dojazd z Śródmieścia i centrum Warszawy do stacji diagnostycznej Diag-Mot-Serwis

Każdego roku na drogach dochodzi do milionów kolizji i wypadków, a wiele z nich jest spowodowanych źle utrzymanymi pojazdami oraz ich usterkami. W naszej stacji Diag-Mot-Serwis w Warszawie oferujemy dogodne przeglądy pojazdów, aby pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom ruchu drogowego. Nasze przeglądy są dokładne i pomogą zidentyfikować wszelkie potencjalne kłopoty z pojazdem, zanim przerodzą się one w większy problem. Zapewnij sobie, rodzinie i bliskim bezpieczeństwo na drodze dzięki naszym niezawodnym i niedrogim przeglądom technicznym wszystkich pojazdów. Mieszkańcy północnej części Śródmieścia, jadący z centrum Warszawy do SKP Diag-Mot-Serwis powinni kierować się na ulicę Powązkowską, a następnie jechać w kierunku północno-wschodnim i skręcić w ulicę Tatarską. Jadąc tą ulicą do końca, dotrą do ulicy Ostroroga, przy której zlokalizowaliśmy naszą stację kontroli pojazdów. Zapraszamy do nas. Stacja diagnostyczna Diag-Mot-Serwis otwarta jest sześć razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 20, a w sobotę od 8 do 15. SKP Diag-Mot-Serwis oferuje fachową pomoc! Zapraszamy!
Stacja kontroli pojazdów na Ostroroga jest otwarta przez 6 dni w tygodniu
Od poniedziałku do piątku

7:00 - 20:00

Sobota

8:00 - 15:00

Kontakt

Formularz kontaktowy - STACJA KONTROLI POJAZDÓW WOLA - DIAG-MOT

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WX/149 NA WOLI

Ostroroga 20A
01-163 Warszawa Wola

Telefon: 22 631 03 66
Telefon komórkowy: 790 348 790
E-mail: [email protected]

W DIAG-MOT-SERWIS na warszawskiej Woli nie musicie Państwo stać w kolejkach. Zaplanuj badanie techniczne w odpowiadającej Tobie porze dnia, dzięki długim godzinom pracy Stacji Kontroli. Wykonujemy kompleksowe badania techniczne wszystkich pojazdów do 3,5 t tak z Warszawy jak i z terenu całego kraju. Dokonujemy także tzw pierwszych badań pojazdów sprowadzonych z zagranicy jak również wszelkich pojazdów zasilanych gazem.

 

Zapraszamy również do naszej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis na ul. Bieżuńskiej 2a w Warszawie.

Lokalizacja