Profil FB stacji diagnostycznej w Warszawie E-mail stacji kontroli pojazdów w Warszawie

Stacja kontroli pojazdów SKP Warszawa Wola - dojazd z Żoliborza

Diag-Mot-Serwis jest stacją diagnostyczną z siedzibą w Warszawie, w dzielnicy Wola. Znajdujemy się przy ulicy Ostroroga, gdzie łatwo dojechać z centralnych dzielnic Warszawy, do których należy Żoliborz. Do stacji naszej stacji kontroli pojazdów najłatwiej dojechać od północnej strony cmentarza na Powązkach, ulicą Tatrzańską. Aby dostać się do tej drogi, prowadzącej bezpośrednio w kierunku SKP Diag-Mot-Serwis, należy pojechać jedną z trzech tras. Pierwsza z nich prowadzi przez ulicę Krasińskiego, następnie z niej trzeba skręcić w lewo w Powązkowską, a z niej w Tatarską, która łączy się bezpośrednio z ulicą Ostroroga, gdzie usytuowana jest nasza stacja diagnostyczna.

Dojazd z Żoliborza do stacji kontroli pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis

Dwie pozostałe drogi do naszej stacji diagnostycznej również zaczynają się na ulicy Krasińskiego, ale w obu przypadkach należy skręcić z niej w lewo, w ulicę Księdza Popiełuszki. Później mamy wybór, jechać tą drogą prosto, aż do zjazdu w Powązkowską lub skręcić w Broniewskiego, a następnie kontynuować jazdę ulicami Mysiakówny i Rydygiera. Obie drogi doprowadzą nas do pierwszej trasy. Dojazd do stacji kontroli pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis z Warszawy Żoliborza zajmuje około 10 minut, bez korków.

Stacja kontroli pojazdów na Ostroroga jest otwarta przez 6 dni w tygodniu
Od poniedziałku do piątku

7:00 - 20:00

Sobota

8:00 - 15:00

Kontakt

Formularz kontaktowy - STACJA KONTROLI POJAZDÓW WOLA - DIAG-MOT

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WX/149 NA WOLI

Ostroroga 20A
01-163 Warszawa Wola

Telefon: 22 631 03 66
Telefon komórkowy: 790 348 790
E-mail: stacjakontroli149@wp.pl

W DIAG-MOT-SERWIS na warszawskiej Woli nie musicie Państwo stać w kolejkach. Zaplanuj badanie techniczne w odpowiadającej Tobie porze dnia, dzięki długim godzinom pracy Stacji Kontroli. Wykonujemy kompleksowe badania techniczne wszystkich pojazdów do 3,5 t tak z Warszawy jak i z terenu całego kraju. Dokonujemy także tzw pierwszych badań pojazdów sprowadzonych z zagranicy jak również wszelkich pojazdów zasilanych gazem.

 

Zapraszamy również do naszej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis na ul. Bieżuńskiej 2a w Warszawie.

Lokalizacja