Profil FB stacji diagnostycznej w Warszawie E-mail stacji kontroli pojazdów w Warszawie

Stacja kontroli pojazdów Warszawa Wola - dojazd z Mokotowa

Aby dotrzeć z Mokotowa do SKP Diag-Mot-Serwis należy kierować się w kierunku północnym, głównymi drogami Warszawy. Do naszej stacji diagnostycznej na ulicy Ostroroga można dojechać Aleją Solidarności, a później Aleją Jana Pawła II do ulicy Powązkowskiej. Potem wystarczy skręcić w lewo w Tatarską, która doprowadzi nas prosto do ulicy Ostroroga, gdzie mieści się stacja kontroli pojazdów (SKP) Diag-Mot-Serwis.

Dojazd z Mokotowa do stacji diagnostycznej Diag-Mot-Serwis

Mieszkańcy Warszawy-Mokotowa z zachodniej części dzielnicy (Służewiec, Wyględów), mogą dotrzeć do naszej stacji kontroli pojazdów ulicą Żwirki i Wigury, a następnie Raszyńską i Towarową w kierunku Muzeum Powstania Warszawskiego. Później wystarczy skręcić w lewo w ulicę Leszno lub w Wolską, a z nich w Młynarską. Ta ulica doprowadzi nas do Ostroroga i do SKP (stacji kontroli pojazdów) Diag-Mot-Serwis. Nasza stacja diagnostyczna jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 7-20 oraz w sobotę od 8 do 15.

Stacja kontroli pojazdów na Ostroroga jest otwarta przez 6 dni w tygodniu
Od poniedziałku do piątku

7:00 - 20:00

Sobota

8:00 - 15:00

Kontakt

Formularz kontaktowy - STACJA KONTROLI POJAZDÓW WOLA - DIAG-MOT

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WX/149 NA WOLI

Ostroroga 20A
01-163 Warszawa Wola

Telefon: 22 631 03 66
Telefon komórkowy: 790 348 790
E-mail: stacjakontroli149@wp.pl

W DIAG-MOT-SERWIS na warszawskiej Woli nie musicie Państwo stać w kolejkach. Zaplanuj badanie techniczne w odpowiadającej Tobie porze dnia, dzięki długim godzinom pracy Stacji Kontroli. Wykonujemy kompleksowe badania techniczne wszystkich pojazdów do 3,5 t tak z Warszawy jak i z terenu całego kraju. Dokonujemy także tzw pierwszych badań pojazdów sprowadzonych z zagranicy jak również wszelkich pojazdów zasilanych gazem.

 

Zapraszamy również do naszej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis na ul. Bieżuńskiej 2a w Warszawie.

Lokalizacja