Profil FB stacji diagnostycznej w Warszawie E-mail stacji kontroli pojazdów w Warszawie

Stacja kontroli pojazdów (SKP) Warszawa Wola - dojazd z Bemowa

Stacja kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis znajduje się w Warszawie, przy ulicy Ostroroga 20, na Woli. Wyboru lokalizacji dla naszej stacji diagnostycznej dokonaliśmy z myślą o komforcie warszawiaków, dlatego łatwo do nas dojechać z wielu dzielnic stolicy. Dojazd do SKP (stacja kontroli pojazdów) Diag-Mot-Serwis, dla osób z Bemowa, jest bardzo prosty. Są dwie główne możliwości dotarcia do naszej stacji kontroli pojazdów - pierwsza kieruje mieszkańców Warszawy-Bemowa ulicą Radiową, do Dywizjonu 303 i dalej prosto ulicą Obozową, z której można, za stacją paliw Orlen, bezpośrednio skręcić w ulicę Ostroroga, przy której znajduje się nasza stacja diagnostyczna.

Dojazd z Bemowa do stacji diagnostycznej Diag-Mot-Serwis

Druga droga do stacji diagnostycznej jest odrobinę bardziej skomplikowana, ale również nietrudno się nią dostać do SKP Diag-Mot-Serwis. Najpierw ulicą Powstańców Śląskich trzeba dostać się na ulicę Górczewską, prowadzącą przy Centrum Handlowym Wola Park. Później należy jechać w kierunku centrum Warszawy i skręcić w lewo, w ulicę Młynarską. Następnie, tak jak przy pierwszej trasie, dojeżdżamy do ulicy Okopowej i skręcamy w Ostroroga wprost do naszej stacji kontroli pojazdów (tym razem przed stacją paliw).

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów WarszawaBemowo

Posiadanie bezpiecznego samochodu jest bardzo ważne dla każdego użytkownika pojazdów, jak i dla pieszych, ponieważ pozwala zapobiegać różnego rodzaju wypadkom drogowym oraz utracie zdrowia lub życia. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Warszawa Bemowo została założona z myślą o bezpieczeństwie, wygodzie i komforcie wszystkich właścicieli i kierowców pojazdów. Użytkownicy dróg, kierujący pojazdem, powinni upewnić się przed podróżą, że ich auto jest wystarczająco sprawne i nie spowoduje zagrożenia na drodze. Idealnym miejscem do tego jest

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Warszawa Bemowo. Zapraszamy do kontaktu z nami i do zapoznania się z naszą ofertą.Czym zajmuje się Stacja Kontroli Pojazdów Warszawa Bemowo?

Stacja Kontroli Pojazdów Warszawa Bemowo dysponuje najlepszym i najbardziej nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, który pozwala na dokładną analizę stanu technicznego wszystkich pojazdów zarejestrowanych oraz aut poddanych pierwszej rejestracji. Stacja Kontroli Pojazdów Warszawa Bemowo to miejsce, przede wszystkim, przyjazne dla użytkowników pojazdów, gdzie mogą udać się na przegląd techniczny swojego samochodu. Sprawdzamy wszystkie pojazdy zgodnie ze światowymi standardami technicznymi pod kątem wszelkich problemów i upewniamy się, że są one bezpieczne do jazdy. Każda, dobra Stacja Kontroli Pojazdów powinna spełniać oczekiwania swoich klientów oraz troszczyć się o propagowanie bezpiecznej jazdy na drodze. Wiemy o tym i dlatego staramy się, aby nasze usługi były w pełni profesjonalne. Przeprowadzamy obowiązkowe przeglądy kontrolne aut osobowych, ciężarowych, przyczep, autobusów i motocykli. Zajmujemy się także serwisem klimatyzacji, która w znaczący sposób wpływa na komfort jazdy. Ponadto w naszych kompetencjach leży też ocena stanu technicznego aut sprowadzanych z zagranicy. Wykonujemy przeglądy techniczne i rejestracyjne samochodów sprowadzonych z innych krajów. Wzbogaciliśmy naszą ofertę o badania samochodów posiadających instalację gazową, także badania pokolizyjne, badania pojazdów z uprzednio zabranym dowodem rejestracyjnym. Oferujemy również kompleksowe sprawdzenie pojazdu przed zakupem oraz pomiar grubości lakieru, symetrii osi i geometrii kół. Pozwala nam na to nasz zespół wysokokwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy zapewnią wszystkim, naszym klientom rzetelną obsługę i fachową pomoc. Zastanawiasz się, gdzie w Twojej okolicy można znaleźć renomowaną i rzetelną stację kontroli pojazdów? Zapraszamy do nas! Naszą stację kontroli pojazdów możesz znaleźć w pobliżu, korzystając z naszej strony internetowej lub aplikacji. Zaplanuj swoją wizytę już dziś w Naszej Stacji Kontroli Pojazdów Warszawa Bemowo.
Przegląd Techniczny samochodu Warszawa Bemowo

Przegląd Techniczny samochodu, czyli obowiązkowe badanie okresowe auta musi być wykonane co roku w Stacji Kontroli Pojazdów. Badania diagnostyczne tego typu muszą być przeprowadzone w miejscu, które jest wyposażone w profesjonalny sprzęt diagnostyczny, służący do tego celu. Analiza stanu technicznego w naszej stacji kontroliprzeprowadzana jest sprawnie, szybko i skutecznie. Stacja Kontroli PojazdówWarszawa Bemowo rozpoczyna badanie samochodu identyfikacją numeru VIN i dowodu rejestracyjnego auta. Kolejny etap to przegląd techniczny pojazdu, w którym bada się podzespoły samochodu. Ponadto kontroluje się układ hamulcowy, ogumienie i jego stan, silnik i systemy bezpieczeństwa, układ kierowniczy oraz wiele, innych podzespołów. Dodatkowo sprawdza się, czy w każdym pojeździe znajduje się gaśnica i trójkąt ostrzegawczy.Kiedy należy przeprowadzać przegląd techniczny samochodu?

Każdy kierowca powinien wiedzieć, że bezpieczeństwo na drodze użytku publicznego jest priorytetem dla wszystkich użytkowników jezdni oraz że w jego interesie leży przede wszystkim troska o to, aby pojazd, którym się porusza, był w odpowiednim do tego stanie technicznym. Pojazd dopuszczony jest do ruchu po drogach publicznych tylko wtedy, gdy jest w dobrym stanie technicznym. Na wszystkich właścicieli aut jest nałożony obowiązek przeprowadzania regularnych przeglądów technicznych pojazdów. W zależności od tego, czy samochód jest nowy, czy używany i czy posiada instalację LPG, określa się, jak często należy kontrolować samochód w Stacji Kontroli Pojazdów.
Stacja Diagnostyczna Warszawa Bemowo — korzyści z regularnych przeglądów samochodu 

Wszyscy kierujący pojazdami ludzie powinni wiedzieć, jakie szkody może spowodować brak regularnych przeglądów samochodu, ponieważ jest to bardzo ważna kwestia dla wszystkich użytkowników dróg publicznych. Wszelkiego rodzaju poważne usterki stanu technicznego aut, stwarzające zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym, mogą skutkować poważnymi konsekwencjami narażenia na utratę zdrowia i życia. Należy pamiętać o tym, że nie wszystkie usterki w trakcie przeglądu technicznego samochodu, muszą oznaczać, że samochód nie przejdzie pozytywnie kontroli, gdyż drobne i mało istotne usterki nakładają na kierowcę jedynie obowiązek naprawy uszkodzonych podzespołów w określonym do tego terminie. Po przeprowadzeniu wskazanych napraw kierowca samochodu otrzyma potwierdzenie w dowodzie rejestracyjnym, że jego auto jest sprawne technicznie i może poruszać się w ruchu drogowym. Szkody, jakie może spowodować brak regularnych przeglądów samochodów, to także straty materialne i duże obciążenia finansowe dla gospodarstw domowych i budżetów rodzinnych, w których każdy niepotrzebnie traci pieniądze.

Stacja kontroli pojazdów na Ostroroga jest otwarta przez 6 dni w tygodniu
Od poniedziałku do piątku

7:00 - 20:00

Sobota

8:00 - 15:00

Kontakt

Formularz kontaktowy - STACJA KONTROLI POJAZDÓW WOLA - DIAG-MOT

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WX/149 NA WOLI

Ostroroga 20A
01-163 Warszawa Wola

Telefon: 22 631 03 66
Telefon komórkowy: 790 348 790
E-mail: stacjakontroli149@wp.pl

W DIAG-MOT-SERWIS na warszawskiej Woli nie musicie Państwo stać w kolejkach. Zaplanuj badanie techniczne w odpowiadającej Tobie porze dnia, dzięki długim godzinom pracy Stacji Kontroli. Wykonujemy kompleksowe badania techniczne wszystkich pojazdów do 3,5 t tak z Warszawy jak i z terenu całego kraju. Dokonujemy także tzw pierwszych badań pojazdów sprowadzonych z zagranicy jak również wszelkich pojazdów zasilanych gazem.

 

Zapraszamy również do naszej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis na ul. Bieżuńskiej 2a w Warszawie.

Lokalizacja