Profil FB stacji diagnostycznej w Warszawie E-mail stacji kontroli pojazdów w Warszawie

Stacja kontroli pojazdów (SKP) Warszawa Wola - dojazd z Bemowa

Stacja kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis znajduje się w Warszawie, przy ulicy Ostroroga 20, na Woli. Wyboru lokalizacji dla naszej stacji diagnostycznej dokonaliśmy z myślą o komforcie warszawiaków, dlatego łatwo do nas dojechać z wielu dzielnic stolicy. Dojazd do SKP (stacja kontroli pojazdów) Diag-Mot-Serwis, dla osób z Bemowa, jest bardzo prosty. Są dwie główne możliwości dotarcia do naszej stacji kontroli pojazdów - pierwsza kieruje mieszkańców Warszawy-Bemowa ulicą Radiową, do Dywizjonu 303 i dalej prosto ulicą Obozową, z której można, za stacją paliw Orlen, bezpośrednio skręcić w ulicę Ostroroga, przy której znajduje się nasza stacja diagnostyczna.

Dojazd z Bemowa do stacji diagnostycznej Diag-Mot-Serwis

Druga droga do stacji diagnostycznej jest odrobinę bardziej skomplikowana, ale również nietrudno się nią dostać do SKP Diag-Mot-Serwis. Najpierw ulicą Powstańców Śląskich trzeba dostać się na ulicę Górczewską, prowadzącą przy Centrum Handlowym Wola Park. Później należy jechać w kierunku centrum Warszawy i skręcić w lewo, w ulicę Młynarską. Następnie, tak jak przy pierwszej trasie, dojeżdżamy do ulicy Okopowej i skręcamy w Ostroroga wprost do naszej stacji kontroli pojazdów (tym razem przed stacją paliw).

Stacja kontroli pojazdów na Ostroroga jest otwarta przez 6 dni w tygodniu
Od poniedziałku do piątku

7:00 - 20:00

Sobota

8:00 - 15:00

Kontakt

Formularz kontaktowy - STACJA KONTROLI POJAZDÓW WOLA - DIAG-MOT

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WX/149 NA WOLI

Ostroroga 20A
01-163 Warszawa Wola

Telefon: 22 631 03 66
Telefon komórkowy: 790 348 790
E-mail: stacjakontroli149@wp.pl

W DIAG-MOT-SERWIS na warszawskiej Woli nie musicie Państwo stać w kolejkach. Zaplanuj badanie techniczne w odpowiadającej Tobie porze dnia, dzięki długim godzinom pracy Stacji Kontroli. Wykonujemy kompleksowe badania techniczne wszystkich pojazdów do 3,5 t tak z Warszawy jak i z terenu całego kraju. Dokonujemy także tzw pierwszych badań pojazdów sprowadzonych z zagranicy jak również wszelkich pojazdów zasilanych gazem.

 

Zapraszamy również do naszej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis na ul. Bieżuńskiej 2a w Warszawie.

Lokalizacja