Profil FB stacji diagnostycznej w Warszawie E-mail stacji kontroli pojazdów w Warszawie

teaserbox 12492917Klimatyzacja w naszych samochodach dawno przestała być luksusem i stała się koniecznością, nawet przy niezbyt intensywnym polskim lecie. Kluczowym elementem każdej klimatyzacji jest sprężarka – od jej działania zależy sprawność całego systemu. Niestety bardzo często to właśnie kompresory ulegają awariom. Dlatego ważna jest ich regularna regeneracja. Zregenerowany element nie odbiega swoimi właściwościami od fabrycznie nowego kompresora. Dzięki temu rzadziej będą Państwo zmuszeni do naprawy sprężarki, bądź całości układu klimatyzacji. DKS Kamil Szczepaniak wykonujemy świadczymy usługi regeneracji, naprawy sprężarek, a także sprawdzania szczelności klimatyzacji, dla mieszkańców centrum Warszawy, a także dzielnic jak Śródmieście, Wola, Bemowo, Bielany, Żoliborz, Mokotów, Ochota i Praga.

Sprawdzanie szczelności klimatyzacji - Warszawa

Wydajność i bezawaryjność układu klimatyzacji zależy w dużej mierze od jego szczelności. Z tego powodu należy okresowo dokonywać sprawdzenia szczelności całego układu. Dzięki regularnym przeglądom mają Państwo gwarancję, że klimatyzacja działa sprawnie i wykonuje swoją pracę w pełni efektywnie. Jeżeli do szczelnego układu dołożymy regularną regenerację sprężarki, to cała klimatyzacja może przez wiele lat pracować bez większych awarii i napraw. Pozwoli to Państwu oszczędzić, bez najmniejszej utraty jakości pracy układu. Zapraszamy klientów z zachodnich i centralnych dzielnic Warszawy (Śródmieście, Praga, Wola, Centrum, Bielany, Żoliborz, Mokotów, Bemowo i Ochota) do sprawdzania szczelności klimatyzacji w naszym zakładzie przy ulicy Ostroroga 20A.

Warszawa Wola – regeneracja i naprawa sprężarek klimatyzacji

DKS Kamil Szczepaniak zajmuje się diagnostyką komputerową samochodu, mechaniką ogólną, wymianą oleju, przeglądem instalacji gazowej, a także regeneracją i naprawą sprężarek i sprawdzaniem szczelności klimatyzacji. Zapraszamy do kontaktu klientów z Warszawy, a w szczególności z dzielnic Wola, Centrum, Ochota, Bemowo, Mokotów, Żoliborz, Bielany, Śródmieście i Praga.

Kontakt

Dane kontaktowe - SERWIS

DKS Kamil Szczepaniak

Ostroroga 20A
01-163 Warszawa

Telefon komórkowy: 513 127 727

Lokalizacja