Profil FB stacji diagnostycznej w Warszawie E-mail stacji kontroli pojazdów w Warszawie

SKP Wola - stacja kontroli pojazdów w Warszawie

Stacja diagnostyczna Diag-Mot-Serwis położona jest w Warszawie, na Woli. Miejsce, w którym znajduje się nasza stacja kontroli pojazdów Wola (SKP) zostało wybrane z myślą o dogodnym dojeździe dla klientów z Woli i innych dzielnic Warszawy. Ulica Ostroroga biegnie wzdłuż cmentarza na Powązkach i można do niej dojechać kilkoma drogami. Od południowej strony do naszej stacji diagnostycznej prowadzą ulice Młynarska oraz Płocka. Obie drogi odbijają w bok od głównej ulicy Górczewskiej, prowadzącej z centrum Warszawy w kierunku Bemowa.

Dojazd dla mieszkańców Woli do stacji diagnostycznej Diag-Mot-Serwis

Najwygodniejszy dojazd do stacji kontroli pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis od strony zachodniej prowadzi przez ulicę Obozową, od której w bok odchodzi ulica Jana Ostroroga, przy której położona jest nasza stacja diagnostyczna. Do Ostroroga można również dojechać, zjeżdżając z Obozowej w ulicę Wawrzyszewską. Stacja kontroli pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis znajduje się od strony cmentarza na Powązkach.

Stacja kontroli pojazdów na Ostroroga jest otwarta przez 6 dni w tygodniu
Od poniedziałku do piątku

7:00 - 20:00

Sobota

8:00 - 15:00

Kontakt

Formularz kontaktowy - STACJA KONTROLI POJAZDÓW WOLA - DIAG-MOT

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WX/149 NA WOLI

Ostroroga 20A
01-163 Warszawa Wola

Telefon: 22 631 03 66
Telefon komórkowy: 790 348 790
E-mail: stacjakontroli149@wp.pl

W DIAG-MOT-SERWIS na warszawskiej Woli nie musicie Państwo stać w kolejkach. Zaplanuj badanie techniczne w odpowiadającej Tobie porze dnia, dzięki długim godzinom pracy Stacji Kontroli. Wykonujemy kompleksowe badania techniczne wszystkich pojazdów do 3,5 t tak z Warszawy jak i z terenu całego kraju. Dokonujemy także tzw pierwszych badań pojazdów sprowadzonych z zagranicy jak również wszelkich pojazdów zasilanych gazem.

 

Zapraszamy również do naszej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis na ul. Bieżuńskiej 2a w Warszawie.

Lokalizacja