Profil FB stacji diagnostycznej w Warszawie E-mail stacji kontroli pojazdów w Warszawie

SKP Wola - stacja kontroli pojazdów w Warszawie

Stacja diagnostyczna Diag-Mot-Serwis położona jest w Warszawie, na Woli. Miejsce, w którym znajduje się nasza stacja kontroli pojazdów Wola (SKP) zostało wybrane z myślą o dogodnym dojeździe dla klientów z Woli i innych dzielnic Warszawy. Ulica Ostroroga biegnie wzdłuż cmentarza na Powązkach i można do niej dojechać kilkoma drogami. Od południowej strony do naszej stacji diagnostycznej prowadzą ulice Młynarska oraz Płocka. Obie drogi odbijają w bok od głównej ulicy Górczewskiej, prowadzącej z centrum Warszawy w kierunku Bemowa.

Dojazd dla mieszkańców Woli do stacji diagnostycznej Diag-Mot-Serwis

Najwygodniejszy dojazd do stacji kontroli pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis od strony zachodniej prowadzi przez ulicę Obozową, od której w bok odchodzi ulica Jana Ostroroga, przy której położona jest nasza stacja diagnostyczna. Do Ostroroga można również dojechać, zjeżdżając z Obozowej w ulicę Wawrzyszewską. Stacja kontroli pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis znajduje się od strony cmentarza na Powązkach.

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów Warszawa Wola - dojazd z Ochoty

Mieszkańcy dzielnicy Warszawa - Ochota dojadą do naszej Stacji Kontroli Pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis Warszawa Wola, kierując się dwiema głównymi trasami, od strony zachodniej lub od strony wschodniej miasta. Dojazd do naszej stacji diagnostycznej, która znajduje się na ulicy Ostroroga, od zachodniej części Warszawy, oparty jest przede wszystkim na drodze krajowej numer 7, prowadzącej na tym odcinku przez Aleję Prymasa Tysiąclecia. Najpierw do tej arterii należy dojechać ulicą Bitwy Warszawskiej lub Alejami Jerozolimskimi, by następnie pojechać nad stacją Warszawa Zachodnia w kierunku Woli. Z Alei Prymasa Tysiąclecia należy skręcić w prawo, w ulicę Obozową, która doprowadzi do ulicy Ostroroga, przy której znajduje się nasza stacja SKP Diag-Mot-Serwis. Trasa z Ochoty do naszej stacji diagnostycznej może zająć niecałe 10 minut, w zależności od warunków drogowych. Druga trasa, która kieruje mieszkańców Ochoty odrobinę bardziej na wschód, przebiega bliżej centrum Warszawy. Najpierw należy pojechać ulicą Grójecką, przez Plac Narutowicza, po czym na Placu Zawiszy skręcić w lewo w ulicę Towarową, następnie ponownie skręcić w lewo w ul. Leszno, potem w prawo w ulicę Młynarską. Droga ta doprowadzi kierowcę do naszej stacji kontroli pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis. Nasza stacja diagnostyczna SKP Diag-Mot-Serwis Warszawa Wola jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7-20 oraz w sobotę od 8 do 15. Zapraszamy do nas.

Solidna Stacja Kontroli Pojazdów (SKP) Diag-Mot-Serwis Warszawa Wola

Niezawodna Stacja Kontroli Pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis Warszawa Wola jest serwisem specjalizującym się w profesjonalnych przeglądach wszystkich pojazdów. Mamy doświadczony uprawnionych wykwalifikowanych diagnostów. Zajmujemy się kompleksowym świadczeniem usług kontrolnych, dbamy o klientów i  bezpieczeństwo użytkowników pojazdów. Posługujemy się najbardziej zaawansowanymi narzędziami diagnostycznymi i nowoczesną technologią, która ma za zadanie sprawnie i bezproblemowo przeprowadzić przegląd techniczny auta. Naszym celem jest zapewnienie kierowców, że sprawdzony u nas pojazd, uzyskał certyfikat bezpieczeństwa i nie stanowi zagrożenia w ruchu drogowym. Polecamy nasze kompleksowe usługi techniczne dla wszystkich marek i modeli samochodów osobowych, ciężarowych i SUV-ów. Mamy potrzebne doświadczenie w pracy z wszystkimi typami pojazdów i ich specyfikacjami. Przeprowadzamy dokładną kontrolę wizualną elementów zewnętrznych i wewnętrznych auta, a także wykonamy pełną ocenę diagnostyczną. Zależy nam na zapewnieniu bezpieczeństwa użytkownikom kontrolowanych przez nas pojazdów i na długoterminowej wydajności samochodów, gdyż jesteśmy przekonani, że korzystniej i taniej jest naprawić usterkę, zanim przekształci się ona w poważny problem. Rozumiemy, że nie każdy nasz klient ma wystarczającą wiedzę na temat produktów i usług motoryzacyjnych, dlatego nasz doświadczony personel fachowo odpowie na wszelkie pytania naszych klientów, dotyczące stanu technicznego ich pojazdów przed wydaniem certyfikatu. Oprócz odpowiedzi na pytania dotyczące wyników diagnozy jesteśmy przygotowani do udzielenia porad dotyczących prewencyjnych środków utrzymania auta, takich jak regularna wymiana oleju lub kontrola płynów, które mogą pomóc przedłużyć żywotność pojazdu, a także poprawić jego ogólną wydajność.

Stacja Kontroli Pojazdów (SKP) Diag-Mot-Serwis Warszawa Wola - przegląd techniczny pojazdu

Nasza Stacja Kontroli SKP Diag-Mot-Serwis Warszawa Wola oferuje kompleksowe usługi techniczne dla różnych marek i modeli pojazdów. Wielu początkujących kierowców zastanawia się, na czym polega przegląd techniczny auta i jakie należy przygotować dokumenty.

Na każdej stacji kontroli pojazdów należy przedstawić dowód rejestracyjny i ewentualnie, gdy samochód posiada instalację gazową,należy mieć przy sobie świadectwo legalizacji butli.Po zweryfikowaniu dokumentów diagności  rozpoczną pracę, aby upewnić się, że wszystkie części pojazdu są zgodne z obowiązującymi przepisami. Zewnętrzna część pojazdu jest sprawdzana pod kątem wgnieceń, rdzy i innych uszkodzeń, natomiast wnętrze auta jest sprawdzane pod kątem zagrożeń bezpieczeństwa lub brakujących elementów. Obejmuje to również sprawdzenie pasów bezpieczeństwa, poduszek powietrznych i innych ważnych elementów pojazdu. Silnik samochodu zostanie przetestowany na poziom emisji spalin, według obowiązujących norm w Polsce. Dodatkowo diagności sprawdzą wiele inne elementów, w tym hamulce, drążki kierownicze, osie i inne części mechaniczne.

 Przegląd Techniczny ma za zadanie dokładne sprawdzenie stanu technicznego pojazdu, który zapewni bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom ruchu drogowego.

Stacja Kontroli Pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis Warszawa Wola dostępna dla wszystkich kierowców

Nasza Stacja Kontroli Pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis Warszawa Wola jest dostępna dla wszystkich kierowców z każdej dzielnicy Warszawy, zainteresowanych naszymi profesjonalnymi usługami. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszych klientów, że ich pojazdy spełniają niezbędne normy bezpieczeństwa, określone przez obowiązujące przepisy. Nasza stacja SKP Diag-Mot-Serwis Warszawa Wola zatrudnia doświadczonych i certyfikowanych diagnostów, którzy sprawdzają i sprawność pojazdu, od bieżników opon po klocki hamulcowe, układy chłodzenia, emisję spalin i inne. Wiemy, jak bardzo ważne jest bezpieczeństwo w czasie jazdy i wiemy również, że sprawny technicznie pojazd w istotny sposób wpływa na to bezpieczeństwo w ruchu drogowym, dlatego dostosowaliśmy nasze usługi do obowiązujących norm i przepisów. Zapraszamy do nas od poniedziałku do piątku w godzinach 7-20, a także w sobotę od 8 do 15.

Stacja Kontroli Pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis Warszawa Wola

Stacja Kontroli Pojazdów SKP Warszawa Wola bada stan techniczny samochodów, aby upewnić się, że spełniają one określone wymogi i normy bezpieczeństwa. W SKP Warszawa Wola samochody są kontrolowane pod kątem usterek mechanicznych i elektrycznych. Zazwyczaj obejmuje to sprawdzenie stanu skrzyni biegów, układu kierowniczego, działania hamulców, oświetlenia wewnętrznego, oświetlenia zewnętrznego, pracy silnika, funkcjonowania układu wydechowego, zużycia opon, ewentualnych wycieków płynów lub innych potencjalnych problemów. Po przeprowadzeniu kontroli pojazdu oraz po dokonaniu potrzebnych napraw Stacja Kontroli Pojazdów Warszawa Wola wystawia świadectwo kontroli pojazdu z pieczątką diagnosty, który potwierdza ważność i aktualność badania technicznego pojazdu wraz z wpisem przeglądu do CEPiK.  Badanie techniczne auta jest ważne przez określony czas. Nasza stacja kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis Warszawa Wola przestrzega wszystkich wytycznych i procedur, aby zapewnić dokładne sprawdzenie samochodu. Naszym celem jest zapewnienie, że pojazdy są bezpieczne w eksploatacji, a także bezpieczne w ruchu drogowym. Poprzez właściwą kontrolę zmniejszamy również zanieczyszczenia powietrza przez pojazdy wytwarzające emisję z powodu usterek mechanicznych. Zapraszamy do Diag-Mot-Serwis Warszawa Wola!

Stacja Kontroli Pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis Warszawa Wola - dojazd z Pragi

Do naszej Stacji Kontroli Pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis Warszawa Wola można dojechać z innych dzielnic Warszawy samochodem lub komunikacją miejską. Dojazd do naszej stacji diagnostycznej z Pragi i innych, wschodnich dzielnic Warszawy, wiąże się z koniecznością przejechania przez most na Wiśle. Najbliżej naszej stacji Diag-Mot-Serwis są położone dwa mosty: Gdański i Śląsko-Dąbrowski. Właśnie przez nie prowadzą dwie drogi, którymi mogą dojechać do nas mieszkańcy warszawskiej Pragi. Most Śląsko-Dąbrowski kieruje do tunelu pod Starym Miastem, skąd wjeżdżamy w Aleję Solidarności i ulicą Leszno, a następnie dojeżdżamy do Młynarskiej, która doprowadzi do ulicy Ostroroga, gdzie znajduje się nasza Stacji Kontroli Pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis Warszawa Wola. Zapraszamy do nas!

Dojazd z dzielnicy Warszawa-Praga do Stacji Kontroli Pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis

Czas przejazdu z dzielnicy Warszawa-Praga do Stacji Kontroli Pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis Warszawa Wola zajmuje kilkanaście minut, jeśli pozwalają na to warunki drogowe. Kolejną trasą dojazdową dla mieszkańców warszawskiej Pragi jest trasa prowadząca przez most Gdański do ulicy Słomińskiego, a następnie ulicami Okopową, Powązkowską i Tatarską można dojechać do nas, czyli do naszej Stacji Kontroli Pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis Warszawa Wola.

Kontrola pojazdów w SKP Warszawa Wola - korzyści

Kontrola pojazdów jest niezwykle ważną czynnością, jeśli chodzi o ustalenie stanu technicznego aut, gdyż to dzięki niej wiadomo, co należy wziąć pod uwagę w czasie eksploatacji samochodu lub innego pojazdu. Regularne kontrole techniczne nie tylko pomagają przedłużyć żywotność pojazdu, ale mogą również poprawić jego osiągi, a także zmniejszyć emisję spalin oraz zwiększyć zużycie paliwa, w trosce o środowisko. Regularne kontrole są niezbędne do zminimalizowania potencjalnych zagrożeń dla bezpieczeństwa użytkowników aut w ruchu drogowym, czyli inaczej mówiąc dla kierowców oraz pieszych. Największe korzyści wynikających z przeprowadzania regularnych przeglądów stanu technicznego pojazdów, to przede wszystkim podpowiedź jak wykonać potrzebną konserwację. Regularna konserwacja pojazdów pozwala wydłużyć ich żywotność i zmniejszyć zużycie podzespołów, co w dłuższej perspektywie pozwala kierowcom zaoszczędzić pieniądze. Dzięki uniknięciu kosztownych napraw można sporo zaoszczędzić, pod warunkiem, że usterki będą w porę usunięte. Co więcej, posiadanie prawidłowo utrzymanego pojazdu, którego wszystkie elementy są sprawne, pomaga czuć się bezpiecznie. Kolejny, ważny aspekt, to niezawodność pojazdu. Podczas kontroli stanu technicznego doświadczony mechanik lub technik będzie w stanie zidentyfikować usterki, zanim staną się one poważnymi problemami. Obejmuje to sprawdzenie oznak zużycia lub potencjalnych uszkodzeń, które mogą nie być od razu widoczne, a które wymagają naprawy. Regularne przeglądy mogą również pomóc w zapobieganiu przekształcania się drobnych problemów w poważne naprawy wieloukładowe w przyszłości. Ponadto w czasie kontroli samochodu technicy mogą wykonać różne testy, aby upewnić się, że wszystkie jego elementy funkcjonują prawidłowo. Pomaga to zapewnić najlepsze wyniki i lepszą wydajność pojazdów. Wymiana oleju silnikowego i wymiana filtra powietrza to przykłady czynności serwisowych, które z czasem mogą poprawić osiągi i zużycie paliwa. Należy również pamiętać o tym, że poprzez regularne kontrole może zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie, zapobiegając poważnym wydatkom, związanym z całościowymi naprawami lub wymianami wynikającymi z zaniedbania. Obowiązkowy harmonogram kontroli pojazdu zapewni, że samochód pozostanie gotowy do drogi i bezpieczny przez wiele lat. Poza oszczędnością kosztów ważne jest również bezpieczeństwo, które powinno być zawsze najwyższym priorytetem podczas jazdy po drogach publicznych. Regularne przeglądy mogą pomóc w identyfikacji wszelkich potencjalnie niebezpiecznych problemów mechanicznych, takich jak zużyte opony czy wymagające naprawy hamulce. Wczesne wykrycie usterek związanych z bezpieczeństwem zapewnia, że kierowcy i pasażerowie pozostają bezpieczni za kierownicą swoich pojazdów i w czasie korzystania z jezdni.

Godna zaufania stacja kontroli pojazdów

Wybór godnej zaufania stacji kontroli pojazdów stanowi istotny element dbałości o stan techniczny i bezpieczeństwo pojazdu. Zakres usług oraz jakość obsługi na takiej stacji powinny spełniać najwyższe standardy, dzięki czemu właściciel samochodu może być pewien, że jego auto jest w pełni sprawne i bezpieczne. Warto zatem poświęcić czas i energię na znalezienie odpowiedniego miejsca, aby móc być spokojnym na drodze. Diag-Mot-Serwis Stacja Kontroli Pojazdów w Warszawie, na Woli, jest miejscem, w którym każdy właściciel samochodu może skorzystać z profesjonalnych usług związanych z przeglądem technicznym swojego auta. Przeprowadzane są w niej kompleksowe badania stanu technicznego pojazdów, takie jak na przykład: sprawdzenie układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia oraz elementów oświetleniowych i inne. Stacja Diag-Mot-Serwis w Warszawie, na Woli, gwarantuje rzetelność i uczciwość przeprowadzanych badań i jest najlepszym rozwiązaniem dla wielu kierowców. Zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa stanowi bezdyskusyjny priorytet dla każdego kierowcy. Zaangażowana i doświadczona kadra specjalistów, którzy stale poszerzają swoją wiedzę i biorą udział w szkoleniach z zakresu najnowszych technologii, zapewni kompleksowe usługi każdemu właścicielowi pojazdu. Wybierając godną zaufania stację kontroli pojazdów, warto zwrócić uwagę na jej rekomendacje i opinie innych użytkowników, aby upewnić się, że to dobre miejsce. Na pewno pomoże to w podjęciu właściwej decyzji i pozwoli cieszyć się sprawnym samochodem. Nasza stacja Diag-Mot-Serwis w Warszawie, na Woli jest widoczna w Internecie i posiada przyjazną stronę internetową oraz czytelną komunikację z klientem. Mamy zezwolenie udzielane przez właściwe władze, a także certyfikaty jakości usług, które potwierdzają nasze kompetencje w zakresie przeprowadzenia przeglądów technicznych.

Stacja kontroli pojazdów w Warszawie, na Woli

Stacja kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis znajduje się w Warszawie, na Woli, w miejscu o dogodnym dojeździe dla wszystkich, zainteresowanych klientów. Od południowej strony do naszej stacji diagnostycznej pojazdów, mieszczącej się przy ulicy Ostroroga, można dojechać od ulicy Młynarskiej oraz Płockiej. Drogi te odbijają w bok od ulicy Górczewskiej (z centrum Warszawy) w kierunku Bemowa. Bardzo wygodny dojazd do Stacji Kontroli Pojazdów Diag-Mot-Serwis jest również od strony zachodniej i prowadzi przez ulicę Obozową, od której w bok odchodzi ulica Jana Ostroroga (od strony cmentarza na Powązkach jest Diag-Mot-Serwis). Zjeżdżając z ulicy obozowej na ulicę Wawrzyszewską, również można dojechać do ulicy Ostroroga i stamtąd do naszej stacji. Zapraszamy do naszej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis znajdującej się w Warszawie, na Woli.

Stacja kontroli pojazdów w Warszawie, na Woli

Stacja kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis w Warszawie, na Woli, świadczy usługi w zakresie sprawdzania stanu technicznego pojazdów mechanicznych, w tym również rejestracji aut i badań technicznych. Podczas kontroli sprawdzane są zewnętrzne i wnętrze elementy pojazdu, silnik pod kątem wszelkich wad i uszkodzeń, które mogłyby potencjalnie prowadzić do zagrożenia bezpieczeństwa oraz ważne dla pojazdu układy. Wszystkie niezbędne naprawy muszą być zakończone przed dopuszczeniem pojazdu do kontroli stanu technicznego. Właściciele pojazdów mogą być również zobowiązani do przedłożenia dodatkowych dokumentów w celu uzyskania zaświadczenia o przeprowadzonej kontroli samochodu. Koszt takiego przeglądu różni się w zależności od tego, jaki rodzaj badania jest potrzebny. Wyniki kontroli są ważne przez rok i mogą być odnowione po wygaśnięciu, poprzez złożenie tych samych dokumentów ponownie i powtórzenie procesu w zatwierdzonej stacji.

Obowiązek kontroli pojazdów 

Obowiązek kontroli pojazdów jest nieodłącznym elementem użytkowania samochodu na terenie Polski, zarówno dla prywatnych właścicieli, jak i operatorów flot pojazdów komercyjnych. Kontrola ta ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego poprzez ocenę stanu technicznego pojazdów. Szczegółowe wymogi dotyczące kontroli technicznej pojazdów określa Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 4 czerwca 2021 r. w sprawie badań technicznych pojazdów. Kontrola techniczna obejmuje między innymi sprawdzenie stanu układu kierowniczego, hamulcowego, zawieszenia, oświetlenia oraz układu wydechowego. Częstotliwości kontroli dotyczą również innych grup pojazdów, takich jak motocykle, autobusy czy nawet ciągniki siodłowe. W czasie przeglądu technicznego auta diagnosta dokona oceny stanu technicznego pojazdu, sprawdzając jego spełnienie norm określonych przez przepisy prawa, szczególnie w zakresie ochrony środowiska oraz minimalnych wymogów bezpieczeństwa. W przypadku wykrycia usterek w samochodzie właściciel pojazdu jest zobowiązany do ich usunięcia i przeprowadzenia ponownej kontroli. Nieprzestrzeganie wymogów kontroli może prowadzić do nałożenia wysokich kar oraz negatywnych konsekwencji prawnych.Obowiązek kontroli pojazdów to istotny element zarówno dla utrzymania poziomu bezpieczeństwa na drogach, jak i dla ochrony środowiska oraz interesów ekonomicznych właścicieli pojazdów. Dlatego warto regularnie poddawać swój pojazd badaniom technicznym, aby uniknąć potencjalnych problemów związanych z utrzymaniem jego sprawności technicznej.

Stacja kontroli pojazdów na Ostroroga jest otwarta przez 6 dni w tygodniu
Od poniedziałku do piątku

7:00 - 20:00

Sobota

8:00 - 15:00

Kontakt

Formularz kontaktowy - STACJA KONTROLI POJAZDÓW WOLA - DIAG-MOT

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WX/149 NA WOLI

Ostroroga 20A
01-163 Warszawa Wola

Telefon: 22 631 03 66
Telefon komórkowy: 790 348 790
E-mail: [email protected]

W DIAG-MOT-SERWIS na warszawskiej Woli nie musicie Państwo stać w kolejkach. Zaplanuj badanie techniczne w odpowiadającej Tobie porze dnia, dzięki długim godzinom pracy Stacji Kontroli. Wykonujemy kompleksowe badania techniczne wszystkich pojazdów do 3,5 t tak z Warszawy jak i z terenu całego kraju. Dokonujemy także tzw pierwszych badań pojazdów sprowadzonych z zagranicy jak również wszelkich pojazdów zasilanych gazem.

 

Zapraszamy również do naszej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis na ul. Bieżuńskiej 2a w Warszawie.

Lokalizacja