Profil FB stacji diagnostycznej w Warszawie E-mail stacji kontroli pojazdów w Warszawie

Badania okresowe samochodu

Diag-Mot-Serwis jest zakładem wykonującym badania okresowe i techniczne, a także przeglądy samochodów, motocykli oraz pojazdów do 3,5 t, w niskiej cenie. Zajmujemy się również mechaniką pojazdową i wymianą oleju. Znajdujemy się w Warszawie, na Woli, przy ulicy Ostroroga. Taka lokalizacja pozwala na wygodny i szybki dojazd mieszkańcom dzielnic położonych bliżej centrum Warszawy, czyli Żoliborza, Śródmieścia, Ochoty, Bemowa, Bielan, Mokotowa i Pragi.Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w pracy przy pojazdach silnikowych, dlatego z pełnym profesjonalizmem możemy zająć się Państwa motocyklem lub autem do 3,5 t. Wykonujemy badania okresowe oraz przeglądy techniczne i rejestracyjne dla mieszkańców centralnych dzielnic Warszawy - Woli, Mokotowa, Śródmieścia, Żoliborza, Bemowa, Pragi, Ochoty i Bielan. Gwarantujemy korzystne ceny!

Przegląd techniczny samochodu i motocykla - Warszawa

Poza przeglądami okresowymi i badaniami technicznymi zajmujemy się również mechaniką samochodową czy też wymianą oleju. Świadczymy usługi w zakładzie położonym blisko centrum Warszawy, na Woli. Zajmujemy się przede wszystkim pojazdami do 3,5 t (samochody osobowe, motocykle). Nasza stacja wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, który gwarantuje poprawne wykonanie przeglądów technicznych i badań okresowych auta. Możecie Państwo być pewni, że nasza ocena stanu technicznego samochodu będzie w pełni wiarygodna. Mieszkańcy Warszawy, mogą dokonywać u nas przeglądów i badań okresowych swoich pojazdów do 3,5 t (samochody, motocykle), od poniedziałku do piątku w godzinach 7-20 oraz w soboty od 8 do 15.

Badania techniczne auta - Warszawa Wola, Bemowo, Mokotów, Śródmieście, Praga, Ochota, Bielany, Żoliborz

Przeglądy techniczne, rejestracyjne oraz badania okresowe pojazdów do 3,5 t, wykonywane w Diag-Mot-Serwis wyróżniają się wysoką starannością i niską ceną. Zadbamy o Państwa samochód lub motocykl najlepiej jak się da! Zapraszamy do kontaktu mieszkańców centrum Warszawy, a w szczególności dzielnic Wola, Żoliborz, Mokotów, Bielany, Bemowo, Śródmieście, Ochota i Praga.

Stacja Kontroli Pojazdów DIAG-MOT-SERWIS znajduje się przy ulicy Ostroroga, w centrum Warszawy. Naszym klientom oferujemy rzetelne i solidnie świadczone usługi - badania techniczne pojazdów wykonujemy już od ponad 20 lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie klientów, w opinii których jesteśmy rzetelną i solidną firmą. Ponadto wciąż staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom swoich klientów - u nas możecie Państwo umówić się na badanie techniczne samochodu (oraz każdą inną usługę) telefonicznie lub mailowo, co pozwoli uniknąć czekania i długich kolejek. Formularz kontaktowy dostępny jest na stronie, a na wizytę w DIAG-MOT-SERWIS można umówić się w każdej chwili.

Jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem, będziemy zaszczyceni Twoją wizytą i chętnie przekonamy Cię do naszych usług.

 

  • Całodobowe przyjmowanie zleceń przez skrzynkę mailową
Kontakt

Formularz kontaktowy - STACJA KONTROLI POJAZDÓW WOLA - DIAG-MOT

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WX/149 NA WOLI

Ostroroga 20A
01-163 Warszawa Wola

Telefon: 22 631 03 66
Telefon komórkowy: 790 348 790
E-mail: stacjakontroli149@wp.pl

W DIAG-MOT-SERWIS na warszawskiej Woli nie musicie Państwo stać w kolejkach. Zaplanuj badanie techniczne w odpowiadającej Tobie porze dnia, dzięki długim godzinom pracy Stacji Kontroli. Wykonujemy kompleksowe badania techniczne wszystkich pojazdów do 3,5 t tak z Warszawy jak i z terenu całego kraju. Dokonujemy także tzw pierwszych badań pojazdów sprowadzonych z zagranicy jak również wszelkich pojazdów zasilanych gazem.

 

Zapraszamy również do naszej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis na ul. Bieżuńskiej 2a w Warszawie.

Lokalizacja